News
„Sołtysi” - odcinek 14: Takie pomysły są zawsze w cenie - SuperPolsat.pl
Tomasz udziela się na kulinarnym spotkaniu w Żydowie, którego jest pomysłodawcą oraz próbie swojego chóru w Gębarzewie. Emil ma ręce pełne roboty przy organizacji lokalnej imprezy w Henrykowie. Z kolei Łukasz planuje w Sokołowicach oryginalne warsztaty, a także rusza z pomocą mieszkankom wsi, którym zepsuł się samochód w lesie. „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00 na antenie Super Polsatu.
„Sołtysi” - odcinek 13: Sposoby na wspólne spędzanie czasu - SuperPolsat.pl
Mieszkańcy Sokołowic, Kowalewic i Zielątkowa na ciekawych wydarzeniach. O nudzie nie może być mowy, a wachlarz imprez jest niezwykle szeroki. Łukasz, Krzysztof i Małgosia biorą udział kolejno w organizacji meczu piłkarskiego, zlotu traktorów i pierwszej w historii wyprzedaży garażowej. Jest interesująco i kolorowo! „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00 na antenie Super Polsatu.
„Sołtysi” - odcinek 12: Ważne wydarzenia dla społeczności - SuperPolsat.pl
W okresie letnim na wsi dużo się dzieje. Mieszkańcy Henrykowa biorą udział w pielgrzymce do odrestaurowanej kapliczki. W Kowalewicach widzowie poznają Krzysztofa Michalaka, który uczestniczy w organizacji święta chleba. Z kolei w Zielątkowie Małgosia uczy budować szałasy i zaprasza na biwak z deserami. „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00 na antenie Super Polsatu.
„Sołtysi” - odcinek 11: Wokół takich spraw jednoczą się ludzie - SuperPolsat.pl
W Sokołowicach, Zielątkowie, Sikorach oraz Chochołowie wiedzą, że we wspólnocie siła. Liderzy lokalnych społeczności czasem działają ze wsparciem mieszkańców, a niekiedy to oni podają innym pomocną dłoń. W kolejnym odcinku szczególna uroczystość, załatwianie urzędowych spraw, robienie weków oraz... oddawanie krwi. „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00 na antenie Super Polsat.
Zwiastuny
Sonda
Serial „Sołtysi” interesuje mnie, bo:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Więzienie kobiet
 
Więzienie kobietJak wygląda życie w zakładach, w których karę odbywa płeć piękna? Czym się zajmują osadzone? O czym rozmawiają?
Tatuśkowie
 
TatuśkowieProdukcja o perypetiach czterech współczesnych trzydziestolatków, którzy mierzą się z wyzwaniami ojcostwa.
Święty
 
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli Mikołaja Białacha, sołtysa wsi Uroczysko.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-piątek 12:30 i 19:00
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Sołtysi
wtorek 21:00
SołtysiProdukcja o codziennym życiu i wyzwaniach wyjątkowych postaci polskiej wsi. Jacy są liderzy lokalnych społeczności?
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsi
wtorek 20:05
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsiSerial dokumentalny opowiadający o ludziach, dla których ziemia, kontakt z naturą i tradycja są kwintesencją ich codzienności.
Przyjaciółki
 
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Policjanci
 
PolicjanciKamera towarzyszy pracy funkcjonariuszy w każdym aspekcie ich działań. Zobacz, jak naprawdę wygląda praca policji.
Planeta Singli. Osiem historii
niedziela od 20:00
Planeta Singli. Osiem historiiSerial, którego główny wątek skupia się na poszukiwaniu prawdziwej miłości w świecie internetu.
Niania
 
NianiaFrania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta tv.
Na ratunek 112
codziennie 5:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Miasto Długów
 
Miasto DługówWindykacja od kuchni. Długi to często dramaty, ale jak się okazuje, ich egzekutor nie musi być wcale bezwzględnym służbistą.
Kowalscy kontra Kowalscy
 
Kowalscy kontra KowalscyKomediowa nowość! Plejada gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach!
Górale
poniedziałek 20:05
GóraleCykl ukazujący życie ludzi gór. Kamera towarzyszy im przy pracy i wypoczynku, a widzowie obserwują sukcesy i porażki.
Gliniarze
 
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Chirurdzy
 
ChirurdzyKonsekwencje decyzji na wagę ludzkiego życia, podejmowanych przez bohaterów i zmieniające ich własne losy.
Backdoor. Wyjście awaryjne
piątek 1:00 i niedziela 00:00
Backdoor. Wyjście awaryjneTakiej produkcji komediowej w polskiej telewizji jeszcze nie było! Dostosowane do polskich realiów skecze Porta dos Fundos.
Akademik
 
AkademikGorące relacje damsko-męskie, przyjaźń, imprezy... W domu studenckim może wydarzyć się absolutnie wszystko!