News
„Sołtysi” - odcinek 6: Rozmowy o dawnych czasach i przyszłości - SuperPolsat.pl
Odwiedziny i spełnianie dziecięcych marzeń w Chochołowie, Henrykowie i Sokołowicach. Emil aktywnie uczestnicy w przygotowaniach i obchodach Dnia Dziecka. Łukasz próbuje zrealizować to, czego sam chciał jako mały chłopak. U Macieja poza obowiązkami i wspomnieniami także poszukiwania miłości jego życia. Oglądaj nowy serial na antenie Super Polsat. „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00.
„Sołtysi” - odcinek 5: Po pracy czas na zabawę z przytupem - SuperPolsat.pl
W odcinku piątym odwiedziny w Chochołowie, Henrykowie oraz Sokołowicach, gdzie poza obowiązkami jest także czas na zabawę i integrację lokalnej społeczności. Jak radzą sobie z wyzwaniami Emil Rońda, Maciej Szwajnos i Łukasz Zdyb? Jakimi talentami wykazują się przy okazji pełnienia swoich funkcji? Oglądaj nowy serial na antenie Super Polsat. „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00.
„Sołtysi” - odcinek 4: Czego warto doglądać osobiście? - SuperPolsat.pl
W odcinku czwartym odwiedziny w Henrykowie, Chochołowie, Sokołowicach i Zielątkowie. Jak radzą sobie z dopilnowaniem najważniejszych spraw i integrowaniem mieszkańców liderzy lokalnych społeczności? Funkcja wymaga m.in. nadzorowania remontu, organizacji imprezy, ale też sprawdzenia się w nowej roli podczas sportowej rywalizacji. Oglądaj nowy serial na antenie Super Polsat. „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00.
„Sołtysi” - odcinek 3: Dbanie o wszystkich i każdego z osobna - SuperPolsat.pl
W trzecim odcinku nowej produkcji dokumentalnej odwiedziny u sołtyski Małgorzaty Grabowskiej z Zielątkowa oraz nowi bohaterowie: liderzy lokalnych społeczności z podhalańskiej wsi Chochołów oraz z warmińskiego Henrykowa, czyli Maciej Szwajnos i Emil Rońda. Jak radzą sobie z doglądaniem najważniejszych spraw i integrowaniem mieszkańców? Oglądaj nowy serial na antenie Super Polsat. „Sołtysi” od 24 października we wtorek o godz. 21:00.
Zwiastuny
Sonda
Serial „Sołtysi” interesuje mnie, bo:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Więzienie kobiet
czwartek 20:05
Więzienie kobietJak wygląda życie w zakładach, w których karę odbywa płeć piękna? Czym się zajmują osadzone? O czym rozmawiają?
Tatuśkowie
poniedziałek-piątek 2:00
TatuśkowieProdukcja o perypetiach czterech współczesnych trzydziestolatków, którzy mierzą się z wyzwaniami ojcostwa.
Święty
 
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli Mikołaja Białacha, sołtysa wsi Uroczysko.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-piątek 12:30 i 19:00
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Sołtysi
wtorek 21:00
SołtysiProdukcja o codziennym życiu i wyzwaniach wyjątkowych postaci polskiej wsi. Jacy są liderzy lokalnych społeczności?
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsi
wtorek 20:05
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsiSerial dokumentalny opowiadający o ludziach, dla których ziemia, kontakt z naturą i tradycja są kwintesencją ich codzienności.
Przyjaciółki
 
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Niania
 
NianiaFrania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta tv.
Na ratunek 112
codziennie 5:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Miasto Długów
 
Miasto DługówWindykacja od kuchni. Długi to często dramaty, ale jak się okazuje, ich egzekutor nie musi być wcale bezwzględnym służbistą.
Kowalscy kontra Kowalscy
 
Kowalscy kontra KowalscyKomediowa nowość! Plejada gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach!
Górale
poniedziałek 20:05
GóraleCykl ukazujący życie ludzi gór. Kamera towarzyszy im przy pracy i wypoczynku, a widzowie obserwują sukcesy i porażki.
Gliniarze
 
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Chirurdzy
poniedziałek-piątek 11:30
ChirurdzyKonsekwencje decyzji na wagę ludzkiego życia, podejmowanych przez bohaterów i zmieniające ich własne losy.
Backdoor. Wyjście awaryjne
piątek 1:00 i niedziela 00:00
Backdoor. Wyjście awaryjneTakiej produkcji komediowej w polskiej telewizji jeszcze nie było! Dostosowane do polskich realiów skecze Porta dos Fundos.
Akademik
 
AkademikGorące relacje damsko-męskie, przyjaźń, imprezy... W domu studenckim może wydarzyć się absolutnie wszystko!