News
„Tatuśkowie” - odcinek 80: Była żona imponuje Czarkowi - SuperPolsat.pl
Teresa w zdecydowany sposób kończy aferę z koszulkami. Roziński jest pod wrażeniem. Docenia dojrzałość byłej żony, która z łatwością odpiera nerwowe ataki Pauliny. Stara miłość nie rdzewieje? Więcej w 80. odcinku serialu „Tatuśkowie” na antenie Super Polsat.
„Tatuśkowie” - odcinek 79: Romantyk Jaro wraca do gry! - SuperPolsat.pl
Chłopak znakomicie wypada, recytując wiersz dla ukochanej. Serce Liliany mięknie. Serce Liliany mięknie. Jaro idzie za ciosem i w mieszkaniu szykuje kolejną niespodziankę. Julka widząc, co się dzieje, bierze sprawy w swoje ręce. Więcej w 79. odcinku serialu „Tatuśkowie” na antenie Super Polsat.
„Tatuśkowie” - odcinek 78: Lila chce dać szansę Tomkowi - SuperPolsat.pl
Przedszkolanka i weterynarz znowu się do siebie zbliżają. Uczucie wyraźnie odżywa, jednak Jaro nie przestaje walczyć o ukochaną. Paulina podsuwa mu romantyczny pomysł, nakłaniając na napisanie wiersza. Więcej w 78. odcinku serialu „Tatuśkowie” na antenie Super Polsat.
„Tatuśkowie”: Poznaj bohaterów nowego serialu Super Polsatu - SuperPolsat.pl
Co o swoich postaciach mówią odtwórcy czterech głównych ról w produkcji? Aleks, Czarek, Władek i Tomasz na pierwszy rzut oka różnią się od siebie. Pracują w różnych zawodach, każdy z nich żyje według swoich zasad i mają całkowicie odmienne temperamenty. Jednak łączy ich wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków, którzy muszą zmierzyć się z ojcostwem. Marcin Rogacewicz, Kacper Kuszewski, Bartłomiej Kasprzykowski i Philippe Tłokiński zapraszają od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 do Super Polsatu!
Sonda
Który z tatuśków jest twoim ulubionym bohaterem?
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Więzienie kobiet
 
Więzienie kobietJak wygląda życie w zakładach, w których karę odbywa płeć piękna? Czym się zajmują osadzone? O czym rozmawiają?
Tatuśkowie
 
TatuśkowieProdukcja o perypetiach czterech współczesnych trzydziestolatków, którzy mierzą się z wyzwaniami ojcostwa.
Święty
 
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli Mikołaja Białacha, sołtysa wsi Uroczysko.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-piątek 12:30 i 19:00
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Sołtysi
poniedziałek 20:00
SołtysiProdukcja o codziennym życiu i wyzwaniach wyjątkowych postaci polskiej wsi. Jacy są liderzy lokalnych społeczności?
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsi
wtorek 20:05
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsiSerial dokumentalny opowiadający o ludziach, dla których ziemia, kontakt z naturą i tradycja są kwintesencją ich codzienności.
Przyjaciółki
 
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Policjanci
 
PolicjanciKamera towarzyszy pracy funkcjonariuszy w każdym aspekcie ich działań. Zobacz, jak naprawdę wygląda praca policji.
Planeta Singli. Osiem historii
 
Planeta Singli. Osiem historiiSerial, którego główny wątek skupia się na poszukiwaniu prawdziwej miłości w świecie internetu.
Niania
 
NianiaFrania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta tv.
Na ratunek 112
poniedziałek-piątek od 7:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Miasto Długów
 
Miasto DługówWindykacja od kuchni. Długi to często dramaty, ale jak się okazuje, ich egzekutor nie musi być wcale bezwzględnym służbistą.
Kowalscy kontra Kowalscy
 
Kowalscy kontra KowalscyKomediowa nowość! Plejada gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach!
Górale
poniedziałek 20:05
GóraleCykl ukazujący życie ludzi gór. Kamera towarzyszy im przy pracy i wypoczynku, a widzowie obserwują sukcesy i porażki.
Gliniarze
 
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Chirurdzy
 
ChirurdzyKonsekwencje decyzji na wagę ludzkiego życia, podejmowanych przez bohaterów i zmieniające ich własne losy.
Bracia
niedziela 20:00 i 21:00
BraciaMotorem wydarzeń jest miłość i namiętność, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste.
Backdoor. Wyjście awaryjne
piątek 1:00 i niedziela 00:00
Backdoor. Wyjście awaryjneTakiej produkcji komediowej w polskiej telewizji jeszcze nie było! Dostosowane do polskich realiów skecze Porta dos Fundos.
Akademik
 
AkademikGorące relacje damsko-męskie, przyjaźń, imprezy... W domu studenckim może wydarzyć się absolutnie wszystko!
48h. Zaginieni
poniedziałek-piątek 21:00
48h. ZaginieniEmocjonująca produkcja o pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Ich wrogiem jest czas...