News
„Policjanci”: Pewne sytuacje wymagają pilnego wyjaśnienia - SuperPolsat.pl
Złamanie przepisów drogowych w Gdańsku, kradzież w Krotoszynie i pomoc dziewczynce na materacu na wodach Zatoki Gdańskiej. To główne sprawy, jakimi w tej odsłonie serialu zajmują się funkcjonariusze. Jaki przebieg mają interwencje? „Policjanci” w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.
„Policjanci”: Konflikty z prawem przyjmują rozmaitą postać - SuperPolsat.pl
Funkcjonariusze z Gdańska, Giżycka i Krotoszyna w kolejnych interwencjach. Każda z nich jest inna i wymaga odmiennego podejścia do sprawy. Nie wszyscy na przykład rozumieją, że złamali obowiązujące prawo. „Policjanci” w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.
„Policjanci”: Stojąc na straży bezpieczeństwa i porządku - SuperPolsat.pl
W tej pracy każda interwencja jest inna. Patrol wodny na Zatoce Gdańskiej kontroluje trzeźwość sterników, a funkcjonariuszki z Krotoszyna jadą zająć się bezdomnym. Tymczasem w Radomiu trwają szkolenia przed zbliżającym się ślubowaniem. „Policjanci” w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.
„Policjanci”: W kontakcie z ludźmi konieczne jest wyczucie - SuperPolsat.pl
Indywidualne podejście do każdej spotkanej osoby pomaga szybko rozwiązywać sprawy. A pracy w Elblągu i Poznaniu nie brakuje. Także na wodach Zatoki Gdańskiej funkcjonariusze muszą interweniować mając na uwadze bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą osób. „Policjanci” w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.
Wideo
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Więzienie kobiet
czwartek 20:05
Więzienie kobietJak wygląda życie w zakładach, w których karę odbywa płeć piękna? Czym się zajmują osadzone? O czym rozmawiają?
Tatuśkowie
poniedziałek-piątek 2:00
TatuśkowieProdukcja o perypetiach czterech współczesnych trzydziestolatków, którzy mierzą się z wyzwaniami ojcostwa.
Święty
 
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli Mikołaja Białacha, sołtysa wsi Uroczysko.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-piątek 12:30 i 19:00
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Sołtysi
wtorek 21:00
SołtysiProdukcja o codziennym życiu i wyzwaniach wyjątkowych postaci polskiej wsi. Jacy są liderzy lokalnych społeczności?
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsi
wtorek 20:05
Rolnicy. Tak się żyje u nas na wsiSerial dokumentalny opowiadający o ludziach, dla których ziemia, kontakt z naturą i tradycja są kwintesencją ich codzienności.
Przyjaciółki
 
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Policjanci
czwartek 21:00 i 21:30
PolicjanciKamera towarzyszy pracy funkcjonariuszy w każdym aspekcie ich działań. Zobacz, jak naprawdę wygląda praca policji.
Niania
 
NianiaFrania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta tv.
Na ratunek 112
codziennie 5:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Miasto Długów
 
Miasto DługówWindykacja od kuchni. Długi to często dramaty, ale jak się okazuje, ich egzekutor nie musi być wcale bezwzględnym służbistą.
Kowalscy kontra Kowalscy
 
Kowalscy kontra KowalscyKomediowa nowość! Plejada gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach!
Górale
poniedziałek 20:05
GóraleCykl ukazujący życie ludzi gór. Kamera towarzyszy im przy pracy i wypoczynku, a widzowie obserwują sukcesy i porażki.
Gliniarze
 
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Chirurdzy
poniedziałek-piątek 11:30
ChirurdzyKonsekwencje decyzji na wagę ludzkiego życia, podejmowanych przez bohaterów i zmieniające ich własne losy.
Backdoor. Wyjście awaryjne
piątek 1:00 i niedziela 00:00
Backdoor. Wyjście awaryjneTakiej produkcji komediowej w polskiej telewizji jeszcze nie było! Dostosowane do polskich realiów skecze Porta dos Fundos.
Akademik
 
AkademikGorące relacje damsko-męskie, przyjaźń, imprezy... W domu studenckim może wydarzyć się absolutnie wszystko!