Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Flesz Integracja
poniedziałek-piątek 06:00
Flesz IntegracjaKrótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych.
Joker
SEZON 2
JokerTeleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest prosta. Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań z wiedzy ogólnej.
Kopernik Była Kobietą
sobota 13:30
Kopernik Była KobietąKażdy może poczuć się jak odkrywcą! Wystarczy, że wspólnie z Mileną Harzyńską i Olą Kot wejdzie do Centrum Nauki Kopernik. `
Linia życia. Niepokonani
niedziela 19:30
Linia życia. NiepokonaniSeria wywiadów ze znanymi ludźmi, którzy stanęli oko w oko z przeznaczeniem, zostali poddani próbie i wyszli z niej zwycięsko.
Małe Wielkie Marzenia
sobota 13:30
Małe Wielkie MarzeniaProgram, który porusza serca i daje nadzieję.Uwrażliwia i podnosi na duchu. Dzięki tej produkcji zmienia się otoczenie...
Misja Weteran
niedziela 19:00
Misja WeteranTo spojrzenie na historie polskich żołnierzy, którzy brali udział w misjach poza granicami kraju i tam zostali ranni.
My3
My3Program dla dzieci i młodzieży! Trzy barwne dziewczyny i wyjątkowi goście zapraszają do świata marzeń, pasji i nauki.
Pozytywka Supermagazyn
niedziela 10:30
Pozytywka SupermagazynProgram poświęcony zagadnieniu niepełnosprawności. Porusza tematy z różnych dziedzin wiedzy i aktywności.
SuperLudzie
niedziela 13:30
SuperLudzieWyjątkowy magazyn sportowy, opowiadająca o osobach niepełnosprawnych, które pokazują, że w życiu nie ma dla nich żadnych barier.
SuperLudzie Extra
SuperLudzie ExtraSylwetki osób niepełnosprawnych, które swoją postawą pokazują, że wszelkie ograniczenia istnieją tylko w umysłach.
SuperPies
czwartek 18:30
SuperPiesEdukacyjny program dla właścicieli psów, ale nie tylko, który pokaże jak wychować psa „z głową”.
Taxi Kasa
sobota 19:30
Taxi KasaJadąc „Taxi Kasą” do obranego przez siebie miejsca, uczestnik odpowiada na kolejne pytania z wiedzy ogólnej.
© Super Polsat 2020