O serialu

Serial przedstawia losy studentów mieszkających w koedukacyjnym akademiku. Trzej chłopcy - Zdzich (Jan Kardasiński), Roger (Szymon Majchrzak) i Michał (Konrad Stein) zostają ulokowani w pokoju w mieszkaniu, w którym są już zameldowane trzy atrakcyjne dziewczyny - Weronika (Adrianna Izydorczyk), Lena (Aleksandra Kądziołka) i Andżelika (Karina Rezner). Kiedy w jednym miejscu zderza się sześć różnych charakterów, można spodziewać się mieszanki wybuchowej wydarzeń.

 

Perypetie bohaterów to połączenie prawdziwych problemów z komicznymi wypadkami, które najczęściej sami na siebie ściągają, albo po prostu są ofiarami fatalnych nieporozumień. Kolejne odcinki serialu pokazują, że nigdy nie możemy być pewni, na co wpadną pomysłowi chłopcy, czy jaką kolejną intrygę uknują dziewczyny.

 

„Akademik” to przede wszystkim serial o życiu studentów, ale też o gorących relacjach damsko-męskich oraz chłodnych relacjach rodzinnych, o rozterkach osób pochodzących z prowincji, o ambicji i karierze, o prawdziwej przyjaźni oraz męskiej i damskiej solidarności.

 

 

 

Wideo