Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
W rytmie serca
W rytmie sercaSerial z udziałem największych polskich gwiazd. Poznaj losy bohaterów na życiowym zakręcie.
Świat według Kiepskich
niedziela 17:00
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Station 19
czwartek 20:00
Station 19Życie i praca grupy strażaków z amerykańskiego Seattle. Nie boją się żadnych wyzwań i zawsze spieszą z pomocą.
Przyjaciółki
poniedziałek-czwartek 12:00
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Pierwsza klasa
poniedziałek-piątek 8:30
Pierwsza klasaSerial kierowany jest do młodzieży i opowiada przejmujące historie o fascynacjach, wyzwaniach i problemach.
Niania<br> w wielkim mieście
Niania
w wielkim mieście
Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?
Malanowski i Partnerzy
poniedziałek-niedziela 4:00
Malanowski i PartnerzyPiątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura.
Gliniarze
poniedziałek-sobota 3:00
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Chirurdzy
poniedziałek-czwartek 19:00
ChirurdzyLekarze z Seattle Grace Hospital mają do czynienia na co dzień z sytuacjami, w których skutkiem ich działania jest czyjeś życie.
Ameryka marzeń
piątek 12:00
Ameryka marzeńPrawdziwy polsko-amerykański kulturowy koktajl i jedyny w historii polskiej telewizji paradokument, który powstał w USA.
© Super Polsat 2019