2024-04-10

„Policjanci”: Skargi i zażalenia. Nie wszystkie są standardowe

0

Dzielnicowi z Poznania mierzą się z niecodziennym zgłoszeniem. Jedna kobieta wysuwa nietypowe oskarżenia pod adresem sąsiada. W Elblągu pojawia się sprawa zarysowania samochodu. Z kolei patrol na Zatoce Gdańskiej zajmuje się między innymi skargami na osoby poruszające się skuterami wodnymi. „Policjanci” w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.

Nietypowa sprawa
Dzielnicowi z Poznania otrzymują zgłoszenie od jednej ze starszych mieszkanek bloku. Podejrzewa ona, że sąsiad kradnie jej prąd, ale także... inwigiluje. Na miejscu starają się uspokoić roztrzęsioną kobietę i nie dopuścić do eskalacji konfliktu.

Nie ma spokoju
Na wodach Zatoki Gdańskiej patrolujący ją w łodzi funkcjonariusze odtransportowują do brzegu dziewczynkę, która na dmuchanym materacu wypłynęła poza chronione kąpielisko i nie była w stanie sama wrócić. Kolejne zadanie to kontrola trzeźwości, której wynik wskazuje na spożycie alkoholu.

Wszystko pod kontrolą
W Elblągu dzielnicowi jadą na budowę, gdzie zbierający złom zarysowali samochód jednego z robotników. Potem sprawdzają, co słychać u rodzin, które wcześniej zgłaszały potrzebę pomocy.

Policjanci w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.