2024-04-04

„Policjanci”: Emocje można okazać dopiero po służbie

0

Niektóre z interwencji, aby się powieść, wymagają odpowiedniego zachowania. Patrol prewencji w Gdańsku kontroluje osoby spożywające alkohol, a wodniacy badają trzeźwość turystów. Z kolei funkcjonariuszki w Krotoszynie prowadzą rozmowę z matką, która zaniedbywała dzieci. „Policjanci” w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.

Wizyta motywująca
Policjantki z patrolu prewencji w Krotoszynie odwiedzają rodzinę, w której dochodziło do zaniedbań w opiece nad dziećmi. Przywożą ubranka dla dziewczynek i przy okazji starają się namówić ich matkę do większego zaangażowania.

Wyjątkowy dzień
W Ostrołęce trwają obchody Święta Policji połączone ze ślubowaniem nowych funkcjonariuszy. Zarówno dla doświadczonych policjantów, jak i tych zaczynających swoją służbę to jeden z najważniejszych dni w roku.

Dyskusje z osobami „pod wpływem”
W Gdańsku zarówno na wodzie jak i na lądzie dzieje się dużo. Oddział prewencji stara się zapanować nad mężczyznami imprezującymi pod lokalnym kebabem, a następnie kontroluje inne osoby spożywające alkohol w parku. Wodniacy z patrolu dbają z kolei o bezpieczeństwo na wodach wewnętrznych Gdańska, gdzie porusza się wiele rowerów wodnych sterowanych przez niepewnych turystów.

Policjanci w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.