2024-03-19

„Policjanci”: Na ratunek! Pomoc innym w nagłej potrzebie

0

Funkcjonariusze w trakcie służby muszą mierzyć się z rozmaitymi zadaniami. Wśród nich poszukiwania zaginionej kobiety w lesie i kontakt z osobami bezdomnymi. Ponadto patrol wodny ratuje życie mężczyźnie, który spadł ze skutera. Nowe odcinki serialu „Policjanci” w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.

Przeczesywanie lasu
Dowódca oddziału prewencji w Radomiu odbiera zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety. Pod nieobecność córki wyszła ona z domu i prawdopodobnie zagubiła się w pobliskim lesie. Funkcjonariusze dzięki szybkiej reakcji i przeprowadzeniu poszukiwań szczęśliwie znajdują ją zdezorientowaną, ale bez obrażeń.

Wsparcie dla bezdomnych
Policjantki z patrolu prewencji z Komendy Policji Powiatowej w Krotoszynie kontrolują stan osób w kryzysie bezdomności chroniących się w opuszczonych budynkach w pobliżu miejscowego dworca kolejowego. Przebywające tam osoby nie sprawiają problemów, ale potrzebna jest im pomoc, którą funkcjonariuszki regularnie proponują, szczególnie osobom pochodzącym z Ukrainy, które nie odnalazły się w Polsce.

Pilna interwencja
Policjanci z patrolu wodnego z Gdańska z Komendy Wojewódzkiej ratują zdrowie, a prawdopodobnie także życie mężczyzny, który spadł ze skutera i nie był w stanie samodzielnie dopłynąć do podjazdu. Dodatkowo w czasie patrolu pilnują bezpieczeństwa plażowiczów informując ich o nielegalnych miejscach wypoczynku na falochronie.

Policjanci w czwartek o godz. 21:00 i 21:30 w Super Polsat.