2024-02-12

„Dagmara szuka męża” - odcinek 10: Mieszanka uczuć

0

Królowa na kolejnych randkach. Nowy kandydat funduje jej przejażdżkę betoniarką na budowę zanim zaprasza ją do swojego domu. Tymczasem Jacek poznaje uroczą Kasię, co prowadzi do niespodziewanej sceny zazdrości naszej bohaterki w salonie fryzjerskim. Po podróży ze Śląska na warszawską Pragę także jest bardzo ciekawie „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 na antenie Super Polsat.

To nie Paryż

Śląsk po raz kolejny przyciąga do siebie naszą randkową drużynę. Trudno o bardziej romantyczną scenerię, niż okolice Wieży Eiffla... w Rybniku. To tu pojawia się Szymon, kierowca betoniarki. Zanim zaprosi naszą damę na romantyczną randkę, najpierw porywa ją na plac budowy. Ten kandydat na męża może nie ma artystycznej duszy, ale na pewno wie, jak postawić dom - a to już dobry znak. Spacer w deszczu i błocie nie ma nic wspólnego z przechadzaniem się po wersalskich ogrodach. Jedynie Jacek czuje się tu jak ryba w wodzie,  chociaż w tych warunkach przypomina bardziej błotne stworzenie. Na szczęście po skończonej pracy na budowie Szymon zaprasza Dagmarę do siebie na obiad.

Czym tu się zająć?
Na miejscu okazuje się jednak, że kandydat raczej nie jest zwolennikiem zasady „przez żołądek do serca” i kompletnie nie zna się na gotowaniu. A miało być tak pysznie! Podczas gdy Dagmara stara się uratować sytuację, jej towarzysze podróży decydują się na wizytę w pobliskim salonie fryzjerskim, aby odświeżyć się po wielu dniach spędzonych w trasie. W przypadku Conana taka potrzeba nie dziwi, ale czy Jacek wyjdzie z tego miejsca odmieniony? Delikatne dłonie sympatycznej fryzjerki potrafią zdziałać cuda. Masaż, jaki robi Jackowi, sprawia, że w jego głowie zaczynają pojawiać się plany uwzględniające panią Kasię. Kiedy między tą dwójką zaczyna coraz bardziej iskrzyć, Conan postanawia zainterweniować i dzwoni do Dagmary.

Scena zazdrości
Na widok flirtującego Jacka, Dagmara wpada w furię i odbija go z rąk obcej blondynki. O mały włos, a Jacek znalazłby żonę szybciej, niż Dagmara swojego księcia! Między kobietami rodzi się jednak nić porozumienia i solidarnie stwierdzają, że Jacek nie jest odpowiednim kandydatem na męża. Kiedy sytuacja wydaje się opanowana, Szymon już czeka z kolacją. Jacek nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Nie zdążył nasycić się swoją nową znajomością i wymyka się do Kasi, kontynuując amory. Zostaje przyłapany na gorącym uczynku przez Dagmarę, która ponownie robi z nim porządek i w końcu może w spokoju zasiąść do kolacji.

Szczere wyznanie
Podczas randki Szymon przyznaje się, że i jemu sympatyczna fryzjerka nie była obojętna, lecz brakowało mu odwagi Jacka, który najwyraźniej wpadł jej w oko. Dla Dagmary to wystarczający znak, aby zeswatać tę dwójkę - w końcu „najciemniej bywa pod latarnią”. W oczekiwaniu na weselne zaproszenie ekipa opuszcza Rybnik, choć serce Jacka jeszcze długo tam pozostanie.

Szukając kandydata
Kolejny etap poszukiwań męża wiedzie na warszawską Pragę, której podwórka i skwery wciąż pamiętają czasy ulicznych grajków. Za chwilę wybije godzina kolejnej randki, lecz tu pojawia się problem - technologia przerosła Jacka, który zgubił namiary na umówionego kandydata. Wykorzystuje swój talent i zamierza sporządzić jego portret pamięciowy. W tej sytuacji powiedzenie „porywać się z motyką na słońce” jest jak najbardziej adekwatne...

Dagmara szuka męża w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.