2024-02-05

„Dagmara szuka męża” - odcinek 9: Miłość to chemia?

0

Królowa na randce w szczecińskim laboratorium. Jaką reakcję wywołuje u niej kolejny kandydat? Zanim jednak nasza bohaterka spotyka nauczyciela Daniela, widzowie mogą zobaczyć finisz kolacji u Adriana. Czy majętny mężczyzna jest w stanie jej zaimponować? Jacek przyszykował na niego bardzo specyficzną pułapkę... „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 na antenie Super Polsat.

Chwile na osobności
Na początku odcinka kontynuacja wieczoru u Adriana. Jako że kolacja odbywa się w nieco większym gronie, mężczyzna szybko znajduje okazję, żeby choć na chwilę odłączyć się z Dagmarą od towarzystwa i jednocześnie pochwalić się nowocześnie urządzonym domem. Minimalizm i pedanteria widoczne na każdym kroku nie przekonują Dagmary, która jest ich chodzącym zaprzeczeniem.

Śledziowy podstęp
Potem Adrian ma szansę zaimponować Królowej w najmniej spodziewany sposób. Czy daje się złapać w pułapkę, jaką zastawia na niego Jacek przy pomocy kiszonego śledzia? Kto ostatecznie w nią wpada, a kto okazuje się prawdziwym kozakiem i twardzielem? Czy zwycięzca na pewno dobrze wychodzi na swojej wygranej?

Miła niespodzianka
Nadchodzi czas na kolejny etap podróży. Tym razem do Szczecina, gdzie czeka kolejny kandydat, a na Conana - wspaniała niespodzianka, jaką jest przyjazd Ewy. Młodzi zakochani są zaabsorbowani sobą i niezwykle spokojni w porównaniu z Dagmarą i Jackiem, których szaleństwom nie ma końca. Wreszcie wszyscy udają się do Morskiego Centrum Nauki, gdzie świetnie się bawią i spotykają Daniela, nauczyciela chemii, który jest kolejnym kandydatem do ręki Królowej.

Nietypowy prezent
Randka rozpoczyna się w laboratorium chemicznym, skąd Daniel i Dagmara wymykają się do spokojniejszego miejsca, kiedy Jacek, Conan i Ewa są pochłonięci eksperymentami. Podczas rozmowy Królowa ma okazję lepiej poznać kandydata i jak się okazuje, wszystko przyjmuje z uznaniem i entuzjazmem: od opowieści o wiecznym remoncie w mieszkaniu Daniela i jego dziurawym łóżku, po prezent, którym jest... paprykarz szczeciński.

Dagmara szuka męża w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.