News
„Dagmara szuka męża” - odcinek 11: Nowe doznania - SuperPolsat.pl
Dwie kompletnie inne randki! Najpierw Jacek funduje bohaterom masaż dźwiękiem, co budzi przerażenie „Dżejka” i bez reszty pochłania Conana. Kolejnym punktem spotkania jest rozmowa w Parku Skaryszewskim. Natomiast Władimir po wstępnym poznaniu Królowej zabiera ją i jej kompanów na strzelnicę. „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 na antenie Super Polsat.
„Dagmara szuka męża” - odcinek 10: Mieszanka uczuć - SuperPolsat.pl
Królowa na kolejnych randkach. Nowy kandydat funduje jej przejażdżkę betoniarką na budowę zanim zaprasza ją do swojego domu. Tymczasem Jacek poznaje uroczą Kasię, co prowadzi do niespodziewanej sceny zazdrości naszej bohaterki w salonie fryzjerskim. Po podróży ze Śląska na warszawską Pragę także jest bardzo ciekawie „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 na antenie Super Polsat.
„Dagmara szuka męża” - odcinek 9: Miłość to chemia? - SuperPolsat.pl
Królowa na randce w szczecińskim laboratorium. Jaką reakcję wywołuje u niej kolejny kandydat? Zanim jednak nasza bohaterka spotyka nauczyciela Daniela, widzowie mogą zobaczyć finisz kolacji u Adriana. Czy majętny mężczyzna jest w stanie jej zaimponować? Jacek przyszykował na niego bardzo specyficzną pułapkę... „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 na antenie Super Polsat.
„Dagmara szuka męża” - odcinek 8: Na ringu i w pałacu - SuperPolsat.pl
Kolejna dwójka kandydatów i niecodzienne okoliczności ich spotkań. Tym razem serce Królowej w Warszawie próbuje zdobyć Rafał, który zaprasza ją na bokserski ring. Najpierw musi jednak stoczyć o to walkę. Następnie bohaterka i jej swaci udają się w okolice Wrocławia, gdzie spotyka ona mężczyznę o charakterystycznym głosie. „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 na antenie Super Polsat.
Zwiastuny
Sonda
Będę oglądać „Dagmara szuka męża” ze względu na:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Bogate dzieciaki bez kasy
 
Bogate dzieciaki bez kasyNastolatkowie przyzwyczajeni do luksusu i życia na wysokim poziomie robią wielki krok poza swoją strefę komfortu.
Dagmara szuka męża
poniedziałek 22:00
Dagmara szuka mężaDagmara Kaźmierska w nowym reality show przemierza Polskę, próbując znaleźć kawalera, który sprosta jej oczekiwaniom.
Doda. 12 kroków do miłości
 
Doda. 12 kroków do miłościDorota Aqualiteja Rabczewska bierze udział w odważnym uczuciowym eksperymencie. Chce odnaleźć prawdziwą miłość!
Family Food Fight. Pojedynek na smaki
 
Family Food Fight. Pojedynek na smakiSmakowita rywalizacja o tytuł najlepiej gotującej rodziny w kraju. W jury: Ewa Wachowicz, Adam Borowicz i Piotr Gąsowski.
Farma
 
FarmaUczestnicy porzucają nowoczesny styl życia i ruszają ku wielkiej przygodzie w wiejskim gospodarstwie, z dala od cywilizacji.
Flesz Integracja
 
Flesz IntegracjaKrótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych.
Gość Wydarzeń 24
poniedziałek-piątek 16:20
Gość Wydarzeń 24Pierwsze w ciągu dnia podsumowanie najważniejszych wydarzeń w rozmowie z politykami i ekspertami.
Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia
poniedziałek-piątek 8:30 i 14:15
Hell’s Kitchen. Piekielna kuchniaKulinarny kunszt, wyścig z czasem, gigantyczny stres i presja w najbardziej piekielnej restauracji w kraju.
Kopernik była kobietą
 
Kopernik była kobietąKażdy może poczuć się jak odkrywca! Wystarczy wejść z Maciejem Dowborem do Centrum Nauki Kopernik.
Kryptonim Szef Polska
środa 20:00
Kryptonim Szef PolskaBohaterami programu są szefowie firm, którzy poddają się charakteryzacji i wcielają w rolę pracowników.
Małe Wielkie Marzenia
 
Małe Wielkie MarzeniaProgram, który porusza serca i daje nadzieję. Uwrażliwia i podnosi na duchu. Dzięki tej produkcji zmienia się otoczenie.
Misja Weteran
 
Misja WeteranTo spojrzenie na historie polskich żołnierzy, którzy brali udział w misjach poza granicami kraju i tam zostali ranni.
Największe śledztwa CBŚP
czwartek 21:00
Największe śledztwa CBŚPCentralne Biuro Śledcze Policji po raz pierwszy w historii otwiera swoje archiwa przed widzami.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 10:30 i 16:55
Nasz nowy domProgram pokazuje, jak w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Ninja Warrior Polska
 
Ninja Warrior PolskaUczestnicy mierzą się z legendarnym torem, który sprawdza determinację w dążeniu do celu. Do zdobycia Góra Midoriyama!
Polacy za granicą
środa 21:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru. Prowadzący odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Serca dwa
sobota 18:00
Serca dwaWyjątkowa produkcja, która opowiada o poszukiwaniu miłości przez osoby z niepełnosprawnościami.
SuperLudzie
sobota i niedziela 6:00
SuperLudzieMagazyn sportowy o osobach niepełnosprawnych, które pokazują, że w życiu nie ma dla nich żadnych barier.
SuperLudzie Extra
 
SuperLudzie ExtraSylwetki osób niepełnosprawnych, które swoją postawą pokazują, że wszelkie ograniczenia istnieją tylko w umysłach.
Top Chef
 
Top ChefJeden z najważniejszych kulinarnych show na świecie, w którym można zobaczyć popisy prawdziwej kucharskiej wirtuozerii.
Wydarzenia
poniedziałek-piątek 15:50
WydarzeniaNajbardziej obiektywny i niezależny w polskich telewizjach serwis informacyjny. Jeden z filarów Telewizji POLSAT.