2024-01-15

„Dagmara szuka męża” - odcinek 6: Pobudzenie zmysłów

0

Królowa i jej towarzysze na randkach, które obfitują w wiele nietypowych atrakcji. Wizyta z Czarkiem w muzeum iluzji jest między innymi okazją, aby obudzić w sobie dziecko. Z kolei na kolejnym zaaranżowanym przez Jacka i Conana spotkaniu trzeba użyć wyobraźni. Więcej w szóstym odcinku reality show. „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.

Bez barier
Królowa i jej swaci docierają do „Paryża Północy”, jak nazywany jest Szczecin - miasto z wzorowanymi na paryskich placami, pięknymi zabytkami oraz bogatą historią, własnymi legendami, a nawet mitologią. Jacek, w celu pogłębienia swojej wiedzy, zagaduje turystów z całego świata i przy okazji udowadnia, że nie istnieją dla niego żadne bariery, nawet językowe. Cała trójka bierze też udział w miejskiej zabawie, polegającej na poszukiwaniu ukrytych przedmiotów.

Na tych samych falach
W końcu nasi bohaterowie postanawiają sami umilić sobie czas grą, do której dołącza pewien przybysz. Tym razem nie jest to ani turysta, ani nikt przypadkowy, lecz umówiony przez Jacka i Conana kandydat - Czarek. Mężczyzna wręcza Królowej Dagmarze swoje oryginalne, artystyczne dzieło. Podczas randki Czarek prezentuje kolejny talent i zwierza się ze swojej pełnej poświęceń życiowej podróży. Wątki ezoteryczne sprawiają, że spotkanie dwóch zodiakalnych Baranów przebiega gładko, a w jego trakcie wywiązuje się wciągająca konwersacja.

Szalona zabawa i uszkodzony prezent
Randka Dagmary i Czarka przenosi się do muzeum iluzji i staje się już spotkaniem we czwórkę, jako że towarzysze Dagmary nie przegapią żadnej okazji do dobrej zabawy. Dagmara, Conan i Jacek szczególnie dobrze bawią się w bananowym basenie, w którym szaleją szczęśliwi jak dzieci. W międzyczasie dochodzi do katastrofy - Jacek ujawnia, że prezent od kandydata uległ uszkodzeniu i ma na to niezbite dowody. Dagmara jednak nie traci czujności i „po nitce do kłębka” dociera do prawdy...

W świecie liczb
Czarkowi udaje się rozbawić towarzystwo nie tylko atrakcjami, jakie zaplanował, ale też fantastycznymi umiejętnościami naśladowania głosów. Zaskakuje jednak nie tylko swoimi talentami, ale i niespodziewaną decyzją. Wygląda na to, że zodiakalne podobieństwo to nie wszystko, bo mężczyzna zna się również na numerologii, a Dagmara to jedenastka, czyli numerologiczna „Mistrzyni”.

Randka naprawdę „w ciemno”
Ze Szczecina nasi bohaterowie jadą na drugi koniec Polski. Tym razem jest to randka w ciemno w każdym tego słowa znaczeniu, bowiem Conan i Jacek uznają, że zasłaniając randkowiczom oczy, pobudzą ich zmysły i wyobraźnię, a używany T-shirt Jacka dodatkowo spełnia jeszcze inne zadania...

Dagmara szuka męża w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.