News
„Największe śledztwa CBŚP” - odcinek 10: Bez przedawnienia - SuperPolsat.pl
Najgłośniejsze sprawy, które miały swój finał po czasochłonnych dochodzeniach. Jak wyglądały porachunki gangsterskie i gdzie dokonywano zamachów na ich członków? Czy istnieje możliwość odnalezienia zaginionych przestępców po latach? Kim są „łowcy cieni” i dlaczego pracują po cichu? Szczegóły w dziesiątym odcinku programu. „Największe śledztwa CBŚP”.
„Największe śledztwa CBŚP” - odcinek 9: Grupy przestępcze - SuperPolsat.pl
Zorganizowana przestępczość pod lupą funkcjonariuszy wyspecjalizowanego biura. Na czym się koncentrują i dlaczego? Jakie efekty daje współpraca międzynarodowa służb mundurowych? W odcinku policjanci rozkładają na czynniki pierwsze najczęściej popełniane przestępstwa i mechanizmy, które usypiają naszą czujność. „Największe śledztwa CBŚP” w czwartek o godz. 21:00 w Super Polsat.
„Największe śledztwa CBŚP” - odcinek 8: Narkobiznes - SuperPolsat.pl
Poznaj sekrety dochodowego procederu i pracy funkcjonariuszy, która umożliwia rozbijanie grup przestępczych. Jakie narkotyki produkowane są w Polsce i dlaczego akurat one? Jak przebiega proces wytwarzania nielegalnych substancji? W odcinku także szczegóły akcji operacyjnych w nielegalnych laboratoriach chemicznych. Największe śledztwa CBŚP” w czwartek o godz. 21:00 na antenie Super Polsat.
„Największe śledztwa CBŚP” - odcinek 7: Nielegalna broń - SuperPolsat.pl
Cieszy się powodzeniem głównie wśród gangów, które wykorzystują ją do porachunków i dokonywania egzekucji. Jej atutami są anonimowość i nieuchwytność. To także źródło dużego zarobku. Jaką broń można kupić na czarnym rynku? Gdzie w Warszawie ją sprzedawano? Kim są sprzedawcy, a kim nabywcy nielegalnego towaru? „Największe śledztwa CBŚP” w czwartek o godz. 21:00 na antenie Super Polsat.
Zwiastuny
Sonda
„Największe śledztwa CBŚP” są interesujące ze względu na:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Bogate dzieciaki bez kasy
 
Bogate dzieciaki bez kasyNastolatkowie przyzwyczajeni do luksusu i życia na wysokim poziomie robią wielki krok poza swoją strefę komfortu.
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami<br> - the best of
 
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
- the best of
Który taniec wzruszył najbardziej? Które występy były najwyżej punktowane? Sprawdź!
Doda. 12 kroków do miłości
 
Doda. 12 kroków do miłościDorota Aqualiteja Rabczewska bierze udział w odważnym uczuciowym eksperymencie. Chce odnaleźć prawdziwą miłość!
Family Food Fight. Pojedynek na smaki
 
Family Food Fight. Pojedynek na smakiSmakowita rywalizacja o tytuł najlepiej gotującej rodziny w kraju. W jury: Ewa Wachowicz, Adam Borowicz i Piotr Gąsowski.
Farma
 
FarmaUczestnicy porzucają nowoczesny styl życia i ruszają ku wielkiej przygodzie w wiejskim gospodarstwie, z dala od cywilizacji.
Flesz Integracja
 
Flesz IntegracjaKrótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych.
Gość Wydarzeń 24
poniedziałek-piątek 16:20
Gość Wydarzeń 24Pierwsze w ciągu dnia podsumowanie najważniejszych wydarzeń w rozmowie z politykami i ekspertami.
Hardkorowy lombard
poniedziałek-piątek 16:50 i 17:20
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia
poniedziałek-piątek 8:30 i 14:15
Hell’s Kitchen. Piekielna kuchniaKulinarny kunszt, wyścig z czasem, gigantyczny stres i presja w najbardziej piekielnej restauracji w kraju.
Kopernik była kobietą
 
Kopernik była kobietąKażdy może poczuć się jak odkrywca! Wystarczy wejść z Maciejem Dowborem do Centrum Nauki Kopernik.
Kryptonim Szef Polska
środa 20:00
Kryptonim Szef PolskaBohaterami programu są szefowie firm, którzy poddają się charakteryzacji i wcielają w rolę pracowników.
Małe Wielkie Marzenia
 
Małe Wielkie MarzeniaProgram, który porusza serca i daje nadzieję. Uwrażliwia i podnosi na duchu. Dzięki tej produkcji zmienia się otoczenie.
Misja Weteran
 
Misja WeteranTo spojrzenie na historie polskich żołnierzy, którzy brali udział w misjach poza granicami kraju i tam zostali ranni.
Największe śledztwa CBŚP
czwartek 20:00 i 21:00
Największe śledztwa CBŚPCentralne Biuro Śledcze Policji po raz pierwszy w historii otwiera swoje archiwa przed widzami.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 10:30 i 16:55
Nasz nowy domProgram pokazuje, jak w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Ninja Warrior Polska
 
Ninja Warrior PolskaUczestnicy mierzą się z legendarnym torem, który sprawdza determinację w dążeniu do celu. Do zdobycia Góra Midoriyama!
Polacy za granicą
środa 21:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru. Prowadzący odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Serca dwa
sobota 18:00
Serca dwaWyjątkowa produkcja, która opowiada o poszukiwaniu miłości przez osoby z niepełnosprawnościami.
SuperLudzie
sobota i niedziela 6:00
SuperLudzieMagazyn sportowy o osobach niepełnosprawnych, które pokazują, że w życiu nie ma dla nich żadnych barier.
SuperLudzie Extra
 
SuperLudzie ExtraSylwetki osób niepełnosprawnych, które swoją postawą pokazują, że wszelkie ograniczenia istnieją tylko w umysłach.
Top Chef
 
Top ChefJeden z najważniejszych kulinarnych show na świecie, w którym można zobaczyć popisy prawdziwej kucharskiej wirtuozerii.
Wydarzenia
poniedziałek-piątek 15:50
WydarzeniaNajbardziej obiektywny i niezależny w polskich telewizjach serwis informacyjny. Jeden z filarów Telewizji POLSAT.