2023-12-31

„Dagmara szuka męża” - odcinek 4: Elvis i dusza kowboja

0

Królowa oraz towarzysze jej randkowych podróży docierają do Mińska Mazowieckiego. Zmęczona ciągłym przebywaniem w trasie gwiazda, nie ma ochoty na randkowanie, ale wizyta na lokalnym targu przeradza się w szereg zabawnych zdarzeń. Conan i Jacek zorganizowali dla niej ciekawego kandydata... „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.

Zaskoczona przez Elvisa
Podczas spaceru po centrum, Dagmara, jak na prawdziwą królową przystało, od razu zwraca uwagę na pomnik rycerza - założyciela miasta. Zajęta podziwianiem kunsztu twórcy rzeźby, nie zauważa, gdy na horyzoncie pojawia się sam Król Rock’N’Rolla, Dopiero po chwili jego muzyka i wygląd wzbudza jej zainteresowanie. To dobry znak, bo Elvis to kandydat, dla którego nasi bohaterowie przybyli na Mazowsze.

Kowbojskie klimaty
Oczarowana nietuzinkowym mężczyzną Dagmara daje się namówić na randkę na ranczo. Podczas gdy Jacek i Conan świetnie się tu odnajdują, ona sama nie jest w stanie przekroczyć bramy gospodarstwa z powodu traumy z dzieciństwa. Udaje się ją do tego namówić dopiero po dłuższym czasie. Przebrany wcześniej za Elvisa Maciej to z zawodu weterynarz o filmowych marzeniach i duszy kowboja. Dlatego konna przejażdżka wydaje mu się doskonałym pomysłem na randkę.

Jacek w roli... konia!
Dagmara wolałaby jednak zabawę w przejażdżkę furmanką, co od razu podchwytuje Jacek, który postanawia się zaprząc do wozu. Czy Maciej wczuwa się w klimat ich żartów? Czy Król Rock’N’Rolla i Królowa Dagmara potrafią znaleźć wspólny język?

Amant z Łodzi
Dalszy ciąg podróży po kraju prowadzi do Łodzi, gdzie niespodziewanie zjawia się Alvaro. On dostrzega w Dagmarze prawdziwą gwiazdę, a ona w nim - kolejnego kandydata na męża...

Dagmara szuka męża w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.