2023-12-21

„Dagmara szuka męża” - odcinek 3: Nietypowe atrakcje

0

Główna bohaterka kompletnie nie spodziewała się takiego obrotu spraw! Na początek randka z Jarkiem, którego filmik wywołał u Królowej oburzenie i konsternację. Mężczyzna zostaje wystawiony na poważny test. Potem Dagmara Kaźmierska spotyka się z Michałem, a wizyta w jego mieszkaniu ma niecodzienny przebieg. „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.

Podstępny sprawdzian
Dagmara i jej swaci, Conan i Jacek, wyruszają na spotkanie z kolejnym kandydatem, Jarkiem. Filmik, jaki nakręcił, wzbudza spore kontrowersje, a pomysł na spływ kajakiem po rzece w deszczowy dzień tylko utwierdza Dagmarę w przekonaniu, że mężczyzna w ogóle nie przygotował się do randki z Królową. Jacek i Conan postanawiają przerwać to spotkanie i pozorują sytuację wymagającą nie lada poświęcenia ze strony Jarka... Czy udaje mu się pomyślnie przejść ten test?

Chwila przerwy
Po wszystkim nasi bohaterowie opuszczają okolice Zgorzelca i ruszają w kierunku Dolnego Śląska, zatrzymując się w najstarszym polskim mieście, Złotoryi. Tu jednak nie czeka na nich kolejny kandydat, a zasłużony obiad.

Poważne tematy
W końcu nasza trójka dociera do Bytomia, żeby poznać Michała. I tu deszcz nie sprzyja rozmowie, dlatego Dagmara daje się namówić na wizytę w jego mieszkaniu. W tym czasie jej towarzysze odkrywają źródełko miłości, z którego czerpią wodę o magicznych właściwościach. Życiowe doświadczenia nowo poznanego kandydata sprawiają, że randka przeradza się w rozmowę motywacyjną, która daje Michałowi nadzieję na szczęśliwą przyszłość. Ale czy u boku Dagmary?

Dagmara szuka męża w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.