2023-10-23

„Sołtysi”: Zobacz zdjęcia z planu nowej produkcji dokumentalnej

0

Serial o wyjątkowych postaciach polskiej wsi od 24 października w Super Polsat. Jak powstał pierwszy sezon nowej produkcji z udziałem siedmiorga liderów lokalnych społeczności? Ekipa telewizyjna towarzyszyła im podczas wyzwań związanych z pełnioną funkcją, a także w czasie prywatnym i w trakcie ważnych wydarzeń w ich miejscowościach. Więcej w galerii zdjęć! „Sołtysi” we wtorek o godz. 21:00.

O czym jest serial „Sołtysi”?
Nowa produkcja to seria dokumentalna o życiu siedmiorga charyzmatycznych sołtysów z różnych stron Polski. Mimo różnicy wieku, zawodu i sytuacji rodzinnej, wiele ich łączy. Są naturalni, szczerzy i kochają ludzi. Mają też zmysł organizatorski i dużo cierpliwości. Potrafią rozmawiać, słuchać, ale też zarządzać i osiągać wytyczone cele. W każdym z dwunastu odcinków widzowie mogą zobaczyć z bliska, jak wygląda sielska codzienność bohaterów. Jak łączą obowiązki sołtysa z pracą i rodziną? Jak integrują lokalną społeczność? Na jakie problemy napotykają i jakie inwestycje przeprowadzają by mieszkańcom żyło się lepiej.

Zdjęcia do pierwszego sezonu serialu „Sołtysi” realizowane były m.in. w Gębarzewie, Kowalewicach, Chochołowie, Sikorach, Henrykowie, Zielątkowie i Sokołowicach. Zobacz galerię!

Sołtysi we wtorek o godz. 21:00 w Super Polsat.