2022-12-19

„Święty”: Trudne wyzwania na scenie teatru i życia

0

Ostatnie przygotowania do premiery przedstawienia wywołują niemałe zamieszanie i stres uczestników, a do Uroczyska w roli widza wybiera się ważny gość! Tymczasem Kordas postanawia urządzić córce wieczór panieński. Niespodzianka kończy się awanturą, a dalsze przygotowania do ślubu tylko pogarszają sytuację... Oglądaj odcinki 283 i 284 serialu 19 i 20 grudnia na antenie Super Polsat.

Oglądaj Święty online na polsatboxgo.pl.

„Święty” - odcinek 283
Gospodyni zgłasza policji zaginięcie Róży. Na posterunku zjawia się Józek, który twierdzi, że wie, co się stało z kobietą. Żbikowski i Kuba udają się na miejsce zbrodni.
Jolanta stresuje się premierą sztuki. Ksiądz Marek i organista deklarują, że pomogą jej w obowiązkach na plebanii. Działania Lucjana powodują, że przedstawienie staje pod znakiem zapytania.
Tamara i Marcin mają w kościele próbę przed ślubem. Przyszła panna młoda boi się iść do spowiedzi. Sądzi, że narzeczony może dowiedzieć się o jej kłamstwie. Na osobności Bogna stara się uspokoić dziewczynę. Całą rozmowę słyszą ksiądz Marek i Marcin.
Tymczasem Kordas pragnie urządzić córce wieczór panieński. W zamyśle miła niespodzianka przynosi rozczarowanie i złość.

„Święty” - odcinek 284
Biskup Wincenty zawiadamia Jolantę, że na premierę sztuki o siostrze Julicie zaproszony został ważny gość. To motywuje Gospodynię, by za wszelką cenę do niej doprowadzić. Pomimo początkowych trudności aktorzy wychodzą na scenę.
Marcin zjawia się w domu Kordasa, by przeprosić Tamarę. Jednak gdy otwiera mu Luiza, zmienia swoje zamiary. Na osobności mówi dziewczynie, co do niej czuje.
Kordas zwalnia córkę ze stanowiska kierownika produkcji. Interweniuje Luiza, która ma w zanadrzu kopertę otrzymaną od Kordiana.
W barze panuje nerwowa atmosfera z powodu wydatków na wesele. Wróbel chce skorzystać z okazji i dostać się do alkoholu. Matka Czarnej, która chwilowo pilnuje lokalu, uniemożliwia mu to.
Do Uroczyska powracają znajome osoby. W miasteczku czeka ich niespodzianka...

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.