2022-12-09

„Święty”: Filmowe zaręczyny i mniej kinowa separacja

0

Policja w Uroczysku ma pełne ręce roboty. Klub Kawalera żąda intensywnych poszukiwań kolegi, a Ozimkowie zgłaszają... zaginięcie lamparta! Prawdziwe dramaty i wzruszenia rozgrywają się jednak w sercach mieszkańców. Kordas planuje wesele Tamary i Marcina, a małżeństwo Bogny i Zenka pogrążą się w kryzysie. Oglądaj odcinki 279, 280, 281 i 282 serialu od 12 do 15 grudnia na antenie Super Polsat.

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 279
Członkowie Klubu Kawalera martwią się o losy zaginionego kolegi, Tomasza. Oczekują od policji podjęcia intensywniejszych poszukiwań. Niespodziewanie na posterunek przychodzi matka Czarnej i zgłasza morderstwo. Jej pies znalazł ludzką rękę!
Ksiądz Marek prowadzi nauki przedmałżeńskie dla Tamary i Marcina. Po ich zakończeniu przyszły pan młody chce zadać duchownemu pytanie na osobności. Tamara martwi się, że narzeczony zamierza zrezygnować ze ślubu. Postanawia do tego nie dopuścić.
Tymczasem Rosińska rozpuszcza po Uroczysku plotki, że ksiądz Marek spotyka się z jakąś kobietą. Następnie informuje Zenka, iż Bogna uwodzi Kordasa.

„Święty” - odcinek 280
Do Uroczyska przyjeżdża Adrian, który ma stworzyć oprawę muzyczną sztuki napisanej przez Gospodynię. Laura i Mikołaj poznają jego narzeczoną, Aurorę.
Białach zwierza się Adrianowi, że jego bar ma problemy finansowe. Później żałuje swojej szczerości...
Małżeństwo Zenka i Bogny wciąż boryka się z kryzysem. Podczas kłótni pojawia się propozycja separacji.
Tamara, ku zdziwieniu Marcina, nie chce powiadomić najbliższych o ciąży. Para nagrywa filmik z przygotowań do ślubu. Ma on być opublikowany na rodzinnej stronie Kordasów. Żbikowski i Kuba zabierają Magdę w plener. Organizują tam dla niej symboliczny akt pożegnania, który ma pomóc jej zapomnieć o Bartoszu.

„Święty” - odcinek 281
Dochody z baru ledwo wystarczają na pokrycie nowych rachunków. Za namową Laury Adrian zgadza się pomóc Mikołajowi zwiększyć obroty lokalu. Zaprasza swoją koleżankę, Ewę, by nauczyła Zenka gotować.
Marcin martwi się o ciążę Tamary. Ich rozmowę słyszy Kordian i tajemnica pary wychodzi na jaw.
Hubert z Organistą i Wróblem wybierają się na zakupy. W przeciwieństwie do kolegów, fryzjer jest w swoim żywiole. Wracając ze sklepu, panowie nieświadomie ułatwiają złodziejowi kradzież. Kawalerowie znajdują sposób na to, jak zapomnieć o straconej miłości.

„Święty” - odcinek 282
Przygotowania do wystawienia sztuki spędzają Gospodyni sen z powiek. Na plebanii trwają próby, ale okazuje się, że trzeba szukać zastępstwa za nieobecnych aktorów. Niestety, to nie jedyne problemy...
Państwo Ozimkowie zgłaszają na policję w Uroczysku zaginięcie lamparta. Żbikowski z Kubą mają za zadanie schwytać dzikie zwierzę.
Hubert dochodzi do siebie po minionej nocy. Zdaje mu się, że zrobił coś szalonego, jednak nie pamięta co. Organista i Wróbel podpowiadają, by sprawdził, czy nie ma czegoś nagranego na telefonie.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.