2022-11-25

„Święty”: Romantyczne pomysły z ciekawymi konsekwencjami

0

Serce nie sługa. Czasami podpowiada, jak rozpalić namiętność w związku, innym razem sugeruje rozstanie, a czasem... podsuwa pomysł ślubu, jako remedium na brak medialnego rozgłosu. Tylko co na to potencjalny teść i jego niewiele świadomy przyszły zięć? Oglądaj odcinki 272, 273, 274 i 275 serialu od 28 listopada do 1 grudnia na antenie Super Polsat.

Oglądaj Święty online na polsatboxgo.pl.

„Święty” - odcinek 272
Gospodyni wzywa na plebanię biskupa Wincentego, by pomógł wyjaśnić sprawę znalezionych narkotyków. Oboje starają się wyciągnąć od księdza Marka jakieś informacje. Magda i Kuba również rozpoczynają śledztwo.
Luiza organizuje w przetwórni strajk pracowników. Tamara obiecuje ojcu, że załagodzi sytuację. Podejmuje próbę przekupienia Józka. Kordas o problemy w firmie obwinia kuzyna.
Żbikowski spotyka się w barze z Haliną. Sierżant szybko decyduje się ukradkiem wymknąć z randki. Gdy później ma uregulować rachunek, poznaje Monikę. Miłą rozmowę przerywają im synowie Haliny. Każą Żbikowskiemu przeprosić ich matkę.

„Święty” - odcinek 273
Laura i Białach chcą spędzić krótki urlop w domku kempingowym. Magda wprasza się, licząc, że wspólny wyjazd pomoże jej związkowi. Mikołaj nie jest zadowolony z pomysłu dziewczyny. Podobnie Bartosz. Na miejscu sytuacja nie ulega poprawie. Na dodatek weterynarz zaczyna się dziwnie zachowywać. Magda stara się go zrozumieć i przekonać o swojej miłości.
Żbikowski ponownie spotyka się z Moniką. Widać, że dobrze się ze sobą dogadują. Sierżant już wybiega myślami w przyszłość i planuje ślub oraz chrzciny.
Ksiądz Marek zostaje poproszony przez wdowę o popilnowanie urny z prochami jej męża. Na plebanii zjawia się siostra zmarłego. Gospodyni przyłapuje ją na próbie kradzieży popielnicy.

„Święty” - odcinek 274
Laura i Białach przypadkiem podsłuchują urywek rozmowy Bartosza. Sądzą, że dyskutuje on z Magdą. Kiedy okazuje się jednak, że nie, starają się wyjaśnić sytuację. Przyparty do muru weterynarz próbuje kłamać, ale ostatecznie niechcący ujawnia prawdę.
Na plebanii Gospodyni z księdzem Markiem wciąż nie spuszczają oka z urny. Przychodzą wdowa i córka i od razu zaczynają się kłócić. W zamieszaniu urna upada na podłogę, a wraz z prochami zmarłego wysypuje się coś jeszcze...
Kordas odwiedza salon Bogny. Kobieta planuje wywołać skandal z jego udziałem. Organista wszystko dokumentuje na zdjęciach.

„Święty” - odcinek 275
Biskup Wincenty powierza księdzu Markowi zadanie stworzenia sztuki teatralnej o siostrze Julicie. Gospodyni wychodzi z pomocą w reżyserowaniu i pisaniu scenariusza. Gdy dowiaduje się, że wikary obsadził główną rolę bez jej wiedzy, wpada w złość.
Białach zamawia iluzjonistę na wieczór magii w barze. Po drobnych perturbacjach gość w końcu dociera na miejsce. Okazuje się, że umiejętności magika odbiegają od oczekiwań.
Tamara jest zła, że lokalna gazeta nie pisze o jej związku. Udaje się do Bogny po poradę, jak zostać celebrytką. Rozwiązaniem na jej problem ma być ślub z Marcinem. Tamara musi sama zająć się zaręczynami.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.