2020-12-22

„Taniec z Gwiazdami - the best of”: Oto najlepsi z najlepszych!

0

Finałowy odcinek z najbardziej pamiętnymi z najwyżej punktowanych tańców w programie. Występów, które zostały nagrodzone maksymalnymi ocenami jurorów, było tak wiele, że nie sposób byłoby je pokazać w trakcie jednego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of”. Najlepsze z nich zostały wybrane do szóstej odsłony programu. Emisja w piątek 25 grudnia o godz. 15:00 na antenie kanału Super Polsat.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

- Czy pamiętasz, ile razy jurorzy ocenili w pierwszych dziesięciu edycjach występy naszych par maksymalną liczbą punktów? - zapytała Krzysztofa Ibisza Paulina Sykut-Jeżyna. - Będę strzelał... sto trzynaście razy! - odpowiedział współprowadzący show Telewizji POLSAT i trafił w „dziesiątkę”. Wiedział także, która para najwięcej razy zdobyła maksymalną liczbę punktów. To była Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, którzy w czwartej edycji dokonali tej sztuki aż osiem razy. Ich tańca nie mogło zabraknąć w tym odcinku.

Jako pierwsi czterdziestkę w programie Polsatu zdobyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Ale jurorów zachwycały także i tercety. Na przykład Julia Pogrebińska, Rafał Maserak oraz Robert Kochanek, którzy zaprezentowali wyjątkowy układ do tango argentino. - Znakomita jakość tańca w połączeniu z pięknym, robiącym wrażenie pomysłem i do tego temat zdrady tak cudownie przedstawiony... Jestem pod wrażeniem - zachwycała się Iwona Pavlović. - Choreografia była nadzwyczajna Wydawało mi się, że oglądałam cały film - wtórowała jej Beata Tyszkiewicz.

W dziesiątej edycji widzowie Polsatu byli świadkami starcia na najwyższym poziomie, w którym brały udział cztery osoby: Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. A wszystko to przy akordeonowym wsparciu mistrza Marcina Wyrostka. Oba improwizowane występy zakończyły się maksymalną liczbą punktów. Jak wspomina to ten energetyczny kwartet? - To było bardzo trudne. A najpiękniejsze było to, że się tak wtedy wyczuwaliśmy - powiedziała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Barbara Kurdej-Szatan. - Ja miałam tyle emocji w sobie i nie wiedziałam, co się dzieje. Taki ogień tylko czułam, a resztę chciałam zapomnieć - stwierdziła z kolei Sandra Kubicka, której nie było dane wówczas awansować do finału.

Szóstym, finałowy odcinek programu to idealne podsumowanie najlepszych tańców w pierwszych dziesięciu edycjach. Spośród wielu znakomitych występów zostały wybrane najbardziej porywające, wzruszające, zabawne i nieoczekiwane układy, które stanowią esencję programu Polsatu.

Dziękujemy za wspólne oglądanie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of na antenie kanału Super Polsat!

Komentarze
© Super Polsat 2021