2020-11-18

„Taniec z Gwiazdami - the best of” na kanale Super Polsat

0

Najlepsze momenty tanecznego show od 20 listopada w piątek o godz. 14:30. Występy, które najbardziej zapadły w pamięci widzów, „smaczki” z kulis, komentarze jurorów, tancerzy i prowadzących oraz rozmowy, jakie Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz przeprowadzili z uczestnikami. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of” na antenie kanału Super Polsat.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Który taniec wzruszył najbardziej? Które występy były najwyżej punktowane? A kto miał przysłowiowe dwie lewe nogi do popisów na parkiecie? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of” to najbardziej poruszające i najzabawniejsze podsumowanie tanecznych zmagań polskich gwiazd w pierwszych dziesięciu edycjach show Polsatu. Program będzie emitowany od 20 listopada przez sześć kolejnych piątków o godz. 14:30 na kanale Super Polsat.

Co czeka widzów? Będzie można wrócić wspomnieniami do występów Justyny Żyły, której zmagania były oceniane przez jurorów najniżej. Sama uczestniczka opowie, jakie emocje towarzyszyły jej podczas udziału w show. Artysta kabaretowy Adam Małczyk przypomni, jak tańczył... bez bielizny, ponieważ miał za wąskie spodnie. Model Rafał Maślak przyzna, że zupełnie nie szło mu przyswajanie kolejnych kroków, podobnie zresztą jak... Miśkowi Koterskiemu, którego jeden z występów tak skomentował Michał Malitowski: - Z dużym wdziękiem zatańczyłeś tragicznie. Nie zabraknie także – często szczerych do bólu - opinii pozostałych jurorów, w tym ikony „Tańca z Gwiazdami”, Beaty Tyszkiewicz.

Każdy z odcinków ma swój temat przewodni - Latino night, Impreza, Miłość, Wyjątkowi, Freestyle, Najlepsi z Najlepszych. Widzowie będą mogli sobie przypomnieć energetyczną cha-chę w wykonaniu Beaty Tadli i Jana Klimenta, czy elektryzujące i pełne namiętności tango zatańczone przez Klaudię Halejcio i Tomasza Barańskiego.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of” od 20 listopada w piątek o godz. 14:30 na antenie kanału Super Polsat.

Komentarze
© Super Polsat 2020