2020-11-25

„Taniec z Gwiazdami - the best of”: Ale to była impreza!

0

Najbardziej szalone występy w historii w drugim odcinku specjalnego programu. Parkiet rozgrzany do czerwoności, muzyka na pełen regulator i... tańczymy! Pora, aby w „Taniec z Gwiazdami - the best of” przypomnieć sobie najbardziej imprezowe momenty w trakcie dziesięciu pierwszych edycji show Polsatu. Emisja w piątek 27 listopada o godz. 14:30 na antenie kanału Super Polsat.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Jedną z atrakcji drugiego odcinka jest specjalny występ Krzysztofa Ibisza, którego pod swoje skrzydła wzięła współprowadząca Anna Głogowska. Treningi nie były łatwe, a sam prowadzący show w ich trakcie przyznawał, że wcześniejsze próby zaprzyjaźnienia się z tańcem nie były udane. - Chyba postawimy na pomysł. Mianowicie... idziemy na żywioł - mówiła tancerka. Jurorzy z humorem ocenili ich twista do utworu ze słynnego filmu „Pulp fiction”. - Mówią „do trzech razy sztuka”, ale mi ten jeden raz w zupełności wystarczy - stwierdził Michał Mailtowski.

Wspomnienie szalonej choreografii do tańca na hinduskim bazarze było okazją do wirtualnego spotkania uczestników szóstej edycji. - Wszyscy byli załamani, jak zobaczyli nas na próbie. Łapali się za głowę - wspominał Rafał Maserak. - Moim zdaniem Rafał pokazał swój aktorski talent. Doskonale naśladował języki innego kraju - podkreślił Adam Zdrójkowski. Na końcu była cała akcja z koszem, do którego wpadłeś i nie mogłeś się wydostać - przypomniała Olga Kalicka. - Mówili, że żenada, a teraz nasz taniec jest wspominany jako jeden z najlepszych i fajniejszych występów - stwierdziła Wiktoria Omyła.

A gdyby tak połączyć dwa style w jednym tańcu? Czemu nie! Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar poradzili sobie znakomicie, a ich samba i quickstep zachwyciły jurorów. - Jak ty tańczysz, to dla mnie jest święto - pochwaliła Beata Tyszkiewicz. - Mój kochany, powiedz mi, jak ty tymi bioderkami wielkości moich piąsteczek możesz tak cudownie ruszać? - pytała Iwona Pavlović. - - Taniec bardzo mi pomógł zmienić się w faceta i mnie ukształtował. To była niesamowita przepustka do tego dużego świata - przyznał wokalista, który na poparcie swoich słów przytoczył nietypowy przykład. - Gdy po udziale w programie wchodziłem do blaszaka z mięsem to dostawałem rabat - śmiał się artysta.

W drugiej odsłonie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of” także między innymi maratony tańca imprezowego, a także porady, jak... nie należy tańczyć na imprezie.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - the best of w piątek o godz. 14:30 na antenie kanału Super Polsat.

Komentarze
© Super Polsat 2020