2022-06-30

„Backdoor. Wyjście awaryjne” - odcinek 5: Kulinarne pułapki

0

Humor bez tabu! Oglądaj serial komediowy w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat. Jeśli lunch to tylko z szefem? A jeśli tak, to koniecznie w lokalu, który w menu ma całą rodzinę zwłok w sosie. To i tak lepsze, niż partner twierdzący, że pasjonuje go aromaterapia.... Co jeszcze wydarzyło się w piątym odcinku serialu „Backdoor. Wyjście awaryjne”?

Idziemy coś zjeść?
Nie ma nic lepszego niż lunch z szefem! A przynajmniej wszyscy powinni się trzymać tej wersji... W końcu, jak mawiał klasyk, szczerość w naszej firmie to norma! Bo przecież chyba nie jest tak, że brak kasy, chore dziecko, alergia na gluten i palec przebity zszywaczem to tylko tanie wymówki?!

Martwa rodzina na zamówienie
Wizyty w restauracji bywają ciężkie. Podobnie jak życie kelnera, który zmuszony jest tłumaczyć nieświadomym klientom, że znakomity stek to krojona żywcem krowa, cielęcina to jej martwe dziecko na talerzu, a pyszny kurczak w sosie to brutalnie pozbawione życia pisklę...

Warsztaty dla prawdziwego mężczyzny
Piłka nożna jest już passe. Teraz prawdziwy facet we wtorkowe wieczory chodzi na warsztaty malowania i dekoracyjnego postarzania drewna, aromaterapię, bambuterapię lub warsztaty z inhalacji kwiatowych. Choć z drugiej strony, jeśli tak twierdzi, to może warto sprawdzić jego kieszenie?

Co jeszcze wydarzyło się w piątym odcinku serialu?

„Backdoor. Wyjście awaryjne” w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat.

Komentarze