2022-06-02

„Backdoor. Wyjście awaryjne” - odcinek 1: Siostra Janinki

0

Oglądaj nową komediową produkcję w każdy czwartek o godzinie 23:00 w Super Polsat. Ciężkie życie porywacza Marysi, niełatwe przeprawy z policją, problemy wychowawcze z dorastającym dzieckiem... To dopiero początek! Gorzej, gdy zupełnie zapomni się o rodzinie! Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku serialu „Backdoor. Wyjście awaryjne”?

Wariant korzystny dla wszystkich
Jak poradzić sobie z drogówką, kiedy data ważności prawa jazdy dawno wygasła? - Możemy tę sprawę rozwiązać inaczej - korzystnie dla mnie i dla pana. Rozumie pan? Moglibyśmy się dogadać... - próbuje tłumaczyć funkcjonariusz. Tylko czy z takimi delikwentami to w ogóle może się udać?

Okup za siostrę Janinki
Niełatwe jest życie przestępcy, a porwanie dla okupu to ciężki kawałek chleba. - Mamy panią Marię i chcemy za nią 40 tysięcy - komunikuje porywacz. Jaką Marię? No przecież siostrę Janinki, babcię Igorka i Karolinki ze Skierniewic! Proste? Nie do końca...

Kto by miał do tego wszystkiego głowę?!
Praca, dom, dom, praca. Ciężko w tym wszystkim nadążyć. Rafał, Robert, Michał... - kto by pamiętał, jak nazywa się szef żony? No i kto nie zapomniał, że ma dziecko, niech pierwszy rzuci kamieniem!

Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku serialu?

„Backdoor. Wyjście awaryjne” w czwartek o godz. 23:00 w Super Polsat.

Komentarze