2022-06-09

„Backdoor. Wyjście awaryjne” - odcinek 2: Kto czai się w szafie?

0

Oglądaj komediową produkcję w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat. Codzienne trudy z życia złodzieja, plotki, ploteczki w firmowej stołówce oraz system, który nie może się mylić, twierdząc, że klient, który właśnie przyszedł do biura... nie żyje! Najważniejsze jednak, kto wychodzi z szafy w sypialni! Co jeszcze wydarzyło się w drugim odcinku serialu „Backdoor. Wyjście awaryjne”?

Złodziej samochodów
Niełatwe jest życie przestępcy... Szczególnie kiedy chce najzwyczajniej w świecie ukraść auto, a okazuje się, że ten model nie ma pierwszego biegu, instrukcja jest ukryta w schowku, a pasy stawiają opór. I jeszcze ta blokada dla dzieci!

Plotka to paskudna sprawa
Nie zna życia, kto nie plotkował w pracy podczas lunchu w kuchni lub firmowej stołówce. W końcu każdy chce wiedzieć z kim sypia koleżanka z biura albo czy szef ma kochankę. Pytanie tylko, czy w plotkach bardziej lubują się kobiety, czy jednak mężczyźni?

System nie może się mylić
Zwyczajne wypowiedzenie umowy w Biurze Obsługi Klienta. Co może pójść nie tak? - Nie możemy przyjąć pańskiej rezygnacji. Nasz system pokazuje, że pan nie żyje... - informuje urocza i przemiła pracowniczka.

Światło w szafie
Kiedy coś świeci się w szafie w sypialni, wiedz, że nie dzieje się nic dobrego! To na pewno nie jest światło małżeńskiej miłości... Choć gorących uczuć i emocji z pewnością w tym domu nie brakuje. I to od 120 dni!

Co jeszcze wydarzyło się w drugim odcinku serialu?

„Backdoor. Wyjście awaryjne” w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat.

Komentarze