2022-06-16

„Backdoor. Wyjście awaryjne” - odcinek 3: Bezcenne rady

0

Humor bez tabu! Oglądaj serial komediowy w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat. Niełatwo radzić sobie z wyzwaniami życia codziennego. Dlatego właśnie w każdej kryzysowej sytuacji bezcenna jest pomoc przyjaciółek, wsparcie psychoterapeuty albo chociaż nowo poznanej koleżanki. Inaczej można znaleźć na swoim talerzu zwłoki! Co jeszcze wydarzyło się w trzecim odcinku serialu „Backdoor. Wyjście awaryjne”?

Dziewięciu na dziesięciu dentystów poleca
Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego ten jeden jedyny stomatolog nie poleca zachwalanej w reklamie pasty? Powody mogą być różne. W końcu dobry specjalista zwróci uwagę także na to, czy pasta ma smak mięty, czy... kiełbasy lub kebaba.

Stan błogosławiony
Na przyjaciółki zawsze można liczyć. Szczególnie kiedy trzeba się z kimś podzielić wątpliwościami przed pierwszą ciążą. „Twoje życie właśnie się skończyło”, „Zapomnij o płaskim brzuchu, na zawsze”, „A rozwód weź od razu”. I wszystko jasne!

Martwe zwierzę
To nie takie proste połapać się, co jest faktyczną nazwą produktu, a co tylko nazwą handlową. W końcu przy bogatej ofercie gastronomicznej łatwo się „naciąć” i nieopatrznie zjeść niewinną krówkę. Bo jak samemu się zorientować, że na talerzu leży martwe zwierzę, skoro nie ma łaciatej skóry i ogona?

Pomoc potrzebna od zaraz
Dobrze funkcjonujący związek musi opierać się na szczerej rozmowie. Oczywiście nie na przestarzałej konwersacji dwóch osób twarzą w twarz. Dziś każdy potrzebuje przecież psychoterapeuty. Koniecznie tylko trzeba wcześniej sprawdzić, który bierze 200, a który 250 zł za godzinę.

Co jeszcze wydarzyło się w trzecim odcinku serialu?

„Backdoor. Wyjście awaryjne” w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat.

Komentarze