2024-03-20

„Dagmara szuka męża”: Casting do drugiego sezonu programu

0

Wyjątkowa szansa na randkę z gwiazdą i zdobycie jej serca. Trwa casting do drugiego sezonu randkowego reality show Super Polsat. Program, w którym Dagmara Kaźmierska szuka mężczyzny swoich marzeń, okazał się prawdziwym hitem i wkrótce doczeka się kontynuacji. Zobacz, w jaki sposób można się zgłosić! Odcinki pierwszej serii „Dagmara szuka męża” w poniedziałek o godz. 22:00.

Jak zgłosić się do programu?
Panowie zainteresowani udziałem w drugiej edycji zgłoszenia mogą wysyłać na adres Dagmara@polsat.com.pl. W zgłoszeniu każdy kandydat powinien napisać coś o sobie - w tym: ile ma lat, gdzie mieszka i czym się zajmuje oraz dlaczego chce poznać Dagmarę. Należy załączyć zdjęcie, a można dołączyć także krótkie wideo. Zapraszamy wielbicieli gwiazdy, którzy marzą o randce z nią i zdobyciu jej serca.

  

Królowa i dwójka swatów
Program „Dagmara szuka męża” to nie tylko randkowe reality show, które bawi, śmieszy i zaskakuje. To także program o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia, który potrafi wzruszyć i sprowokować do myślenia. W programie tytułowej bohaterce w roli samozwańczych swatów towarzyszy dwóch wiernych kompanów: syn Conan oraz niezawodny przyjaciel Jacek. Jedyne w swoim rodzaju trio sprawia, że wyprawa przeradza się w szaloną eskapadę, pełną komicznych perypetii, do których bohaterowie podchodzą z humorem i ogromnym dystansem do siebie.

Podróż przez Polskę
W programie trójka bohaterów spotyka się z kandydatami z różnych regionów Polski, odwiedzając małe wioski i duże miasta, gospodarstwa rolne, parki miejskie, kopalnie, bazary i lokalne potańcówki. Swaci prezentują Dagmarze kandydatów w różnym wieku, o rozmaitych temperamentach i profesjach. Jednocześnie pozostają krytyczni wobec potencjalnych partnerów, co prowadzi do zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji. Każdemu z wybranych przez syna i przyjaciela mężczyzn Dagmara daje szansę. Kandydaci mają pełną swobodę co do wyboru miejsca spotkania i pomysłu na randkę, żeby mogli zaprezentować się od najlepszej strony.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Dagmara szuka męża w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.