2024-01-21

Dagmara Kaźmierska o sile miłości i jej różnych obliczach

0

Bohaterka programu „Dagmara szuka męża” odpowiada na osobiste pytania. Znana jest z wielu zabawnych i kontrowersyjnych wypowiedzi, ale jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe, to jest niezwykle poważna. Dagmara Kaźmierska miłość traktuje bardzo podniośle i zdradza, dla kogo jest w stanie z jej powodu oddać życie. Nowe odcinki reality show w poniedziałek o godz. 22:00 na antenie Super Polsat.

Różne rodzaje
- Miłość jest potrzebna i to nie jest powiedziane, że musi być do mężczyzny. Musimy mieć miłość choćby do naszego pieska, albo kotka. Musimy mieć w sobie to dobro - podkreśla Dagmara Kaźmierska. - Człowiek, który nie jest w stanie kochać, nie jest dobrym człowiekiem, a jeżeli są w nim pokłady dobroci, to zostały one zabite. Jest smutny, nieszczęśliwy, coś go w życiu przetrąciło, ze on już nie potrafi kochać. Chciałabym, żeby każdy z nas potrafił kochać, cokolwiek - dodaje.

Miłość to...
Dagmara Kaźmierska w specjalnej rozmowie opowiada także, jak ona postrzega miłość. - Dla mnie to coś pięknego. Świat przed Tobą stoi otworem, jeżeli masz kłopoty, to nie widzisz ich tak wielkimi, jak one są. Świat się wydaje mniejszy, niż w rzeczywistości jest, nie przytłacza. Miłość daje siłę - podsumowuje.

Poświęcenie dla najbliższych

Po czym poznać, że czujemy prawdziwą miłość? - Jesteśmy w stanie oddać swoje życie. Ja tak kochałam mojego męża, że gdyby miało się mu coś stać, ja bym bez wahania oddała swoje życie. Tak samo mam teraz do mojego dziecka. I to jest prawdziwa miłość, poświęcić wszystko dla drugiej osoby - zaznacza.

Bohaterka programu „Dagmara szuka męża” uważa, że miłość zwycięży wszystko i pozwala „przenosić góry”. A czy wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia? Zobacz wideo!

  

Dagmara szuka męża w poniedziałek o godz. 22:00 w Super Polsat.