2021-03-05

„Tatuśkowie”: Nowy serial na antenie kanału Super Polsat

0

„Tatuśkowie” to opowieść o czterech o współczesnych trzydziestolatkach, którzy - ze zmiennym powodzeniem i nie bez komicznych potknięć - mierzą się z wyzwaniami ojcostwa. W role tytułowych bohaterów wcielają się Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński. „Tatuśkowie” od 11 października na antenie Super Polsat.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatboxgo.pl.

Ojcostwo to wyzwanie
„Tatuśkowie” na pierwszy rzut oka różnią się od siebie. Pracują w różnych zawodach, każdy z nich żyje według swoich zasad i mają całkowicie odmienne temperamenty. Jednak łączy ich wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków, którzy muszą zmierzyć się z ojcostwem. Dzięki temu, że bohaterowie charakterologicznie są tak bardzo do siebie niepodobni, to ich zachowanie i wybory ukazują pełne spektrum spraw, a czasem wręcz zabawnych szaleństw związanych z byciem tatusiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

Kim są bohaterowie serialu „Tatuśkowie”?
Aleks (Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek (Bartłomiej Kasprzykowski), zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Marek (Kacper Kuszewski), zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

 
 
 
View this post on Instagram

Post udostępniony przez Super Polsat (@superpolsat)

Silne i barwne kobiety
Czwórce głównych bohaterów towarzyszą ich dzieci mające własne zdanie na temat swoich tatuśków, i to za sprawą dzieciaków życie Aleksa, Władka, Marka i Tomka zacznie się zmieniać. Równie ważne są żony, partnerki i byłe małżonki. Kobiety w świecie „Tatuśkowie” to silne i barwne osobowości i w żadnym wypadku nie ustępują pola panom.

 
 
 
View this post on Instagram

Post udostępniony przez Super Polsat (@superpolsat)

Nieustannie nowe relacje
Losy czwórki bohaterów i ich bliskich są ze sobą połączone, a wydarzenia i intrygi sprawiają, że nieustannie tworzą się między nimi nowe relacje. „Tatuśkowie” to także opowieść o budowaniu męskiej przyjaźni, co jak się okazuje wymaga równie solidnego zaangażowania jak wychowanie dzieci.

Miłość potrafi sprawić niespodziankę
„Tatuśkowie” łączą w sobie brawurowy humor, autentyzm postaci i historie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Siłą tej opowieści jest trafnie ujęte życie współczesnych trzydziestolatków, z ich wyborami, pokusami, radzeniem sobie w poważnych, ale też i bardzo śmiesznych sytuacjach. Oczywiście najważniejszym elementem jest miłość, bo to ona definiuje naszych bohaterów w relacjach z ich bliskimi. A jak wiadomo, miłość potrafi sprawić niejedną niespodziankę.

Pierwszy sezon serialu składa się z 40 odcinków. Producentem serialu jest firma Polot Media (dawniej Tako Media).

  

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT.