2021-03-03

„Akademik”: Start zdjęć do nowego serialu Super Polsatu

0

Przekonamy się, jakie historie naprawdę dzieją się w domach studenckich. Czy opowieści o niesamowitych imprezach, wielkich miłościach i „waletowaniu” mają faktycznie miejsce? Odpowiedź na to pytanie przyniesie serial „Akademik”, który będzie można oglądać na antenie kanału Super Polsat. Kogo zobaczymy w obsadzie?

Ruszyły zdjęcia do serialu przygotowywanego dla Super Polsatu - „Akademik”. Projekt fantastycznie łączy w sobie elementy obyczajowe i komediowe. Niewątpliwie dostarczy widzom mnóstwo zabawy i odprężenia.

„Akademik” opowiada o grupie młodych ludzi mieszkających w koedukacyjnym domu studenckim. Historia rozpoczyna się, gdy trzej chłopcy - Zdzich (Jan Kardasiński), Roger (Szymon Majchrzak) i Michał (Konrad Stein), zostają ulokowani w segmencie, w którym są już zameldowane trzy atrakcyjne dziewczyny - Weronika (Adrianna Izydorczyk), Lena (Aleksandra Kądziołka) i Andżelika (Karina Rezner). W obsadzie, obok grona młodych, utalentowanych aktorów, zobaczymy m.in. Dariusza Kordka i Rafała Rutkowskiego.

„Akademik” to serial o życiu studentów, ale też o gorących relacjach damsko-męskich oraz chłodnych relacjach rodzinnych. O ambicji i karierze, o prawdziwej przyjaźni oraz męskiej i damskiej solidarności, a to wszystko przedstawione w niezwykle humorystyczny sposób.

Efektem zderzenia pod jednym dachem sześciu różnych charakterów jest mieszanka wybuchowa, gwarantująca, że nigdy nie zagości tam nuda i że nigdy nie możemy być pewni, na jaki szalony pomysł wpadną chłopcy czy jaką kolejną intrygę uknują dziewczyny. Choć nie brak między nimi kłótni i napięć i towarzyskich intryg, bohaterowie świetnie się bawią w swoim towarzystwie, wspólnie przeżywają rozterki miłosne, wspierają się w kłopotach, a czasem robią sobie psikusy. Każdy z nich idzie własną drogą ku dorosłości, a oprócz studiowania znajdują czas na imprezy, działalność studencką, dodatkową pracę i szukanie drugiej połówki.

Głównym reżyserem serialu jest Radosław Dunaszewski, a producentem firma Polot Media (dawniej Tako Media).

Akademik od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze