2020-12-23

„Łowcy nagród”: Szwagierki, szwagrowie i „Spragnieni”

0

Oto bohaterowie świątecznego odcinka. Emisja w piątek 25 grudnia o godz. 11:00. Karolina i Katarzyna oraz Adam i Mariusz to dwie pary, które łączą rodzinne więzi. Za to Marceli i Wojciech to wieloletni przyjaciele. Wszyscy są zmotywowani, aby odnieść sukces w programie „Łowcy nagród”.

Oglądaj Łowcy nagród online na IPLA.TV.

Karolina i Katarzyna
RODZAJ DUETU: Szwagierki
O PARZE: Znają się od pięciu lat. Karolina to żona brata męża Kasi - byłej wioślarki, zdobywczyni wielu medali na arenie polskiej i zagranicznej. Ma dwójkę dzieci. Dziewczyny twierdzą, że swoją energią pokonają każdego
PODZIAŁ RÓL: Karolina odpowiada na pytania, Katarzyna walczy o nagrody

Marceli i Wojciech
RODZAJ DUETU: Przyjaciele
O PARZE: Znają się od dwudziestu pięciu lat. Razem pracują. Marceli jest właścicielem siłowni oraz firmy meblarskiej, w której zatrudnia Wojtka. Po godzinach tworzą zespół disco polo „Pragnienie Miłości”. Marceli ma żonę i dziesięcioletniego syna Nikodema. Wojtek nadal szuka miłości, stąd nazwa ich zespołu. W programie swój duet nazwą „Spragnieni”. Obaj mają wysublimowane poczucie humoru i duży dystans do siebie!
PODZIAŁ RÓL: Marceli odpowiada na pytania, Wojciech walczy o nagrody

Adam i Mariusz
RODZAJ DUETU: Szwagrowie
O PARZE: Poznali się piętnaście lat temu. Połączyła ich miłość do siostry Adama i... pizzy. Po tym jak Mariusz zamówił Adamowi jego ulubioną pizzę w największym rozmiarze, Adam uznał, że będzie to najlepszy kandydat dla jego siostry Izy! Adam ma niesamowitą pamięć słuchową, zna setki tekstów piosenek na pamięć. To fan rapu i polskiej muzyki lat 70-90.
PODZIAŁ RÓL: Adam odpowiada na pytania, Mariusz walczy o nagrody

Oglądaj odcinek 21:

Łowcy nagród codziennie o godz. 19:00 na antenie kanału Super Polsat oraz w IPLA.TV.

Zobacz także:
Krzysztof Ibisz o kulisach teleturnieju „Łowcy nagród”
Wiktoria Gąsiewska: „Łowcy nagród” to wielkie emocje

Komentarze
© Super Polsat 2021