2020-11-24

Wiktoria Gąsiewska: „Łowcy nagród” to wielkie emocje

0

Współprowadząca nowy teleturniej w specjalnej rozmowie z SUPERPOLSAT.PL. Debiutująca w tej roli Wiktoria Gąsiewska opowiedziała, czego mogą się spodziewać widzowie, co wyróżnia ten show na tle innych programów rozrywkowych, a także jak współpracowało się jej z Krzysztofem Ibiszem. „Łowcy nagród” od 27 listopada na antenie kanału Super Polsat od piątku do niedzieli o godz. 19:00.

- „Łowcy nagród” to nowy program na antenie Telewizji Super Polsat. Czego mogą spodziewać się widzowie?
- Przede wszystkim bardzo dużej dawki emocji. Jako prowadząca przeżywałam je z każdym uczestnikiem i jestem przekonana, że widzowie również będą je czuli. Ponadto „Łowcy nagród” to ekscytujący teleturniej, podczas którego będzie można się dowiedzieć kilku ciekawostek.

- Teleturniej pobił za granicą rekordy oglądalności. Jak pani myśli, co stanowi o sukcesie tej produkcji?
- Uważam, że siła tkwi w ciekawej formule i uczestnikach. Do programu może zgłosić się każdy, więc przy okazji zachęcam do śledzenia informacji o poszukiwaniach kolejnych „Łowców nagród”.

- Co muszą zrobić zawodnicy, aby wygrać program?
- W każdej drużynie są dwie osoby, więc na początku warto dobrze wybrać, kto ma odpowiadać na pytania, a kto ma mierzyć się z upływającym czasem i wynosić z klatki nagrody. Niejednokrotnie widziałam, że stres potrafi sparaliżować...

- Walka jest zacięta, a do wygrania cenne nagrody...
- To prawda. Do wygrania są bardzo wartościowe nagrody, co powoduje zaciętą walkę o każdą sekundę i każdą nagrodę.

- Debiutuje pani jako prowadząca. Jak się pani czuła w programie i jaka jest pani rola?
- Tak, pierwszy raz miałam okazję być współprowadzącą teleturniej. Powiem szczerze - złapałam bakcyla. Czułam się jak ryba w wodzie. W programie prowadzącym jest również Krzysztof Ibisz, który zajmuje się zadawaniem pytań uczestnikom. Ja natomiast ich dopinguje oraz wspieram podczas walki o nagrody.

- Jak pracowało się pani z niekwestionowanym mistrzem, jeśli chodzi o prowadzenie programów rozrywkowych, Krzysztofem Ibiszem?
- Na planie czułam się bardzo dobrze. Mogłam liczyć na jego wsparcie i wskazówki. Tworzyliśmy bardzo zgrany duet prowadzących, dzięki czemu nagrania to była czysta przyjemność. Bardzo się cieszę, że mam okazję uczestniczyć w tym projekcie.

- Co wyróżnia teleturniej „Łowcy Nagród” na tle innych programów rozrywkowych?
- Myślę, że miłą odmianą będzie możliwość obserwowania relacji pomiędzy uczestnikami. Drużyny to małżeństwa, przyjaciele, narzeczeństwa, rodzeństwa. Każdy duet zachowuje się inaczej i reaguje odmiennie na zadania. Do wygrania są naprawdę kuszące nagrody, przez co mamy okazję obserwować wewnętrzną walkę z samym sobą - zaryzykować wszystko i stanąć do walki o jeszcze więcej, czy raczej ostudzić zapał i cieszyć się zgromadzonymi nagrodami. Ten program to przede wszystkim absolutna nowość. Skoro na świecie format skradł serca i odniósł bardzo duży sukces, to z pewnością w Polsce będzie tak samo!

Rozmawiała Paula Brzezińska

Łowcy nagród od 27 listopada od piątku do niedzieli o godz. 19:00 na antenie kanału Super Polsat oraz w IPLA.TV.

Komentarze
© Super Polsat 2020