2023-04-30

„Doda. 12 kroków do miłości” od 3 maja w Super Polsat

0

Jedna z największych i najbardziej wyrazistych gwiazd polskiej estrady w odważnym eksperymencie, który bierze pod lupę jej uczuciowe życie. W reality show widzowie mogą zobaczyć jej prywatną, wręcz intymną odsłonę, kiedy spotyka się na randkach z wybranymi dla niej kandydatami. „Doda. 12 kroków do miłości” od 3 maja w środę o godz. 20:00 w Super Polsat.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatboxgo.pl.

Szukając prawdziwego uczucia
Program jest zapisem eksperymentu, w którym popularna piosenkarka, producentka i aktorka, spotykając się z wybranymi przez specjalistów dwunastoma kandydatami, miała okazję przyjrzeć się z dystansu swoim relacjom z mężczyznami i rozpocząć drogę, jaka przez samopoznanie prowadzi do udanego związku.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Randki i refleksje
Analizując kolejne spotkania z pomocą psychologa, Leszka Melibrudy, znana z bezkompromisowości artystka komentuje swoje randki, opowiada o swych oczekiwaniach i marzeniach, a także o nieudanych związkach, jakie ma na koncie i błędach, jakie popełniła. Szczere wyznania i poważne refleksje przeplatają się z zabawnymi uwagami i emocjonalnymi reakcjami Dody, której buntownicza natura i silna osobowość stanowi prawdziwe wyzwanie, nie tylko dla psychologa.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Jak zdobyć serce Dody?
Choć panowie, których w programie poznaje gwiazda, prześcigają się w pomysłach na to jak zrobić na niej wrażenie, to nie wszyscy są w stanie ustrzec się elementarnych błędów, co skutkuje zaskakującymi, zabawnymi, a czasem wprowadzającymi konsternację sytuacjami, w których Doda odnajduje się w sobie właściwy sposób, starając się zawsze pozostać w zgodzie ze sobą, niczego nie udawać i nie tracić poczucia humoru.

  

Doda. 12 kroków do miłości od 3 maja w środę o godz. 20:00 w Super Polsat.