2023-03-14

„Kopernik była kobietą”: Siódmy sezon programu od 18 marca

0

W nowych odcinkach między innymi odpowiedzi na niezwykle aktualne w obecnych czasach pytania: jak w miarę bezboleśnie oszczędzać pieniądze, przygotować się na brak prądu czy ewakuację oraz w jaki sposób skutecznie radzić sobie ze stresem. Maciej Dowbor zaprasza na siódmy sezon programu. „Kopernik była kobietą” od 18 marca w sobotę o godz. 10:30 w Super Polsat.

Oglądaj Kopernik była kobietą online na polsatboxgo.pl.

Rozwiązania odwiecznych sporów
W nowych odcinkach programu „Kopernik była kobietą” klasyczne dylematy: czy masło jest zdrowsze od margaryny? Kiedy wziąć tabletkę na ból głowy i czy babcine metody leczenia przeziębienia działają? A co na to tradycyjna medycyna chińska? Czy detoks to coś, czego naprawdę potrzebuje nasz organizm? Maciej Dowbor w poszukiwaniu odpowiedzi na te i inne pytania o nasze zdrowie i samopoczucie.

Co jeszcze w siódmym sezonie?
W programie także potwierdzone naukowo rady na trudne czasy. Jak być zawsze przygotowanym w sytuacjach zagrożenia? Co zrobić, żeby skutecznie radzić sobie ze stresem i dobrze czuć się w swojej skórze? No i jak oszczędzać pieniądze, gdy szalejąca inflacja spędza sen z powiek?

Oglądaj siódmy sezon programu na antenie Super Polsat!

  

Siódmy sezon programu Kopernik była kobietą od 18 marca w sobotę o godz. 10:30 w Super Polsat.