2022-11-14

Michał Rolnicki dołączył do obsady serialu „Święty” jako...

0

Gwiazda produkcji „Barwy szczęścia” i aktor znany również z takich serialowych hitów jak „Przyjaciółki”, „Klan”, „Czas Honoru” i ról filmowych („Drzazgi”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”) w komediowym przeboju kanału Super Polsat. Postać, w którą wciela się Michał Rolnicki, wprowadza duże zamieszanie w życie bohaterów. Debiut w serialu „Święty” w 265. odcinku, którego emisja w poniedziałek 14 listopada o godz. 20:00.

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

Krewny szukający zemsty
Kordian, w którego wciela się Michał Rolnicki, to dawno niewidziany kuzyn biznesmena Krzysztofa Kordasa (Michał Milowicz). Pojawia się w Uroczysku za sprawą Luizy (Klaudia Sokołowska), która postanowi odegrać się na siostrze i ojcu, fundując im prawdziwą rewolucję.

Zamieszanie w Uroczysku
Kiedy Tamara (Kaja Walden) poszukiwać będzie fachowego wsparcia w prowadzeniu winnicy, Luiza podsuwa przyrodniej siostrze kontakt do wujka Kordiana, jako eksperta w tej dziedzinie i osoby przed laty bardzo bliskiej ich ojcu. Nie wspomina jednak, że drogi obu panów dawno się rozeszły. Kiedy Kordas rozwijał rodzinny biznes, Kordiana nosiło po świecie, a że nie stronił od ryzykownych przygód i interesów, trafił w końcu za kratki. Wkrótce na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości, a Kordian staje się sprawcą niemałego zamieszania - nie tylko w rodzinie Kordasów...

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.