2021-11-06

„Akademik”: Halloween, zawód miłosny i kłopoty Michała

0

Oglądaj odcinki 17, 18, 19 i 20 od 8 do 11 listopada na antenie Super Polsat. Sprawy głównych bohaterów mocno się komplikują. Zdzich przeżywa zawód miłosny, Roger musi szybko spłacić długi, a Michał... wylatuje z uczelni!

Oglądaj Akademik online na polsatgo.pl.

„Akademik” - odcinek 17: Zazdrość
Andżelika umawia się na kolejną randkę. Informuje o tym Zdzicha, licząc na jego wyrozumiałość. Chłopak robi jednak wszystko, żeby przeszkodzić jej w znalezieniu nowego chłopaka.
Weronika ma dość zalotów Rogera. Pozwala się okraść, myśląc, że to jego kolejny podstęp. Michał wdaje się w romans ze studentką, o czym dowiaduje się Profesor Żak. Za karę chłopak zostaje wydalony z uczelni!

„Akademik” - Odcinek 18: Halloween
Roger musi szybko spłacić długi. Wmawia ojcu, że jego dziewczyna zaszła z nim w ciążę i żąda od niego pieniędzy. Namawia Weronikę, aby udawała ciężarną.
Andżelika nie chce iść na studenckie Halloween, bo boi się, że Zdzich będzie przez cały czas za nią chodził. Chłopak podsłuchuje jej rozmowę z Weroniką i postanawia nie pójść na imprezę. Prosi Michała o pilnowanie Andżeliki.

„Akademik” - odcinek 19: Telefony
Roger zostaje dyrektorem w klubie należącym do jego ojca i pod pretekstem pracy rzuca się wraz z Michałem w wir nocnego życia. Choć na trzeźwo twierdzi, że nie chce więcej widzieć Weroniki, po pijanemu wydzwania do niej nocami. Michał czuje niesmak po tym jak dziewczyna, z którą spędził noc, rano wyrzuca go za drzwi. Postanawia się zemścić. Zdzich, odrzucony przez Andżelikę, wraca do sportu, żeby zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Pierwszy po dłuższej przerwie trening karate wygląda jednak zupełnie inaczej niż się spodziewał.

„Akademik” - odcinek 20: Podryw
Zdzich prosi Michała, żeby ten zabrał go ze sobą na podryw. Podczas podwójnej randki chłopak nie może jednak zdobyć się na pocałowanie innej dziewczyny, bo cały czas myśli o Andżelice.
Weronika, prawie przyłapana na paleniu papierosów, jako sprawcę wskazuje kierowniczce przypadkowego studenta. Sprawa się komplikuje, bo chłopak ma zostać wyrzucony z akademika. Roger wkręca Lenę i Andżelikę, że umiera. Dziewczyny postanawiają się na nim odegrać...

Akademik od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze