O serialu

Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?

 

Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi u progu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

 

W tytułowej roli wystąpi Magdalena Lamparska. Towarzyszyć jej będą: Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski i Stefan Pawłowski. W pozostałych rolach zobaczymy Mateusza Rzeźniczaka, Martę Chyczewską, Dagmarę Bąk, Aleksandrę Grzelak, Dorotę Chotecką, Krzysztofa Stelmaszyka. W rolach klientów agencji niań pojawią się m.in: Daria Widawska, Waldemar Błaszczyk, Joanna Orleańska, Paweł Orleański, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Natalia Klimas.

 Zobacz więcej
Wideo
Komentarze
© Super Polsat 2019