2024-05-13

Serial „Planeta Singli. Osiem historii” na antenie Super Polsat

0

Osiem osobnych, uniwersalnych historii o miłości, która nie zna granic wieku. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że bohaterowie każdej z nich poznają się przez aplikacje randkowe. W obsadzie serialu „Planeta Singli. Osiem historii” m.in. Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Filip Pławiak, Rafał Królikowski i Antoni Królikowski. Po dwa odcinki produkcji na kanwie hitowej serii od niedzieli 19 maja od godz. 20:00.

Każdy chce kochać
Każdy z ośmiu odcinków prezentuje inną historię, która przedstawia rozmaite oblicza poszukiwania miłości, zrozumienia, a także i cielesności. Bohaterowie w swoich działaniach kierują się różnymi powodami i używają odmiennych strategii. Co ich motywuje, aby sięgnąć po aplikację randkową? Jak na ich zachowanie wpływa ich przeszłość?

O czym są odcinki „Planeta Singli. Osiem historii”?
„Zjazd absolwentów” opowiada o próbie rozbudzenia namiętności w walącym się w gruzy małżeństwie, „Grzesznica” porusza tematy przeszkód, które stoją na drodze miłości, „Test” pokazuje nietypowy sposób na odkrywanie prawdziwych intencji, „Usłysz mnie” dotyczy odpowiedniego podejścia do związku, „Dystans” jest historią pełnej przygód podróży, na końcu której ma czekać szczęście, „Detektor” wskazuje, że nie zawsze można polegać na przeczuciu, „Władek i Halinka” odziera z tabu cielesne potrzeby seniorów, a „Noc w Amsterdamie” to zapis niespodziewanej randki w ciemno w obcym mieście.

Plejada gwiazd wśród twórców serialu
W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Izabela Kuna, Zofia Wichłacz, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Mateusz Damięcki, Filip Pławiak, Rafał Królikowski i Antoni Królikowski. Reżyserami odcinków są Aleksandra Terpińska, Julia Kolberger, Aleksander Pietrzak, Maciej Kawalski, Kuba Czekaj, Michał Chaciński, Mateusz Głowacki i Michał Marczak.

  

„Planeta Singli. Osiem historii” w niedzielę od godz. 20:00 w Super Polsat.