2021-07-19

Śląsk Wrocław - Ararat Erywań. Gdzie oglądać na żywo?

0

Sprawdź, kiedy odbędą się mecze drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA. Śląsk Wrocław zmierzy się na tym etapie rozgrywek z ormiańskim zespołem Ararat Erywań. W czwartki 22 i 29 lipca transmisje z obu spotkań na antenach Super Polsat.

Śląsk Wrocław w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Konferencji UEFA dwukrotnie pokonał Paide Linnameeskond z Estonii. W pierwszym meczu podopieczni trenera Jacka Magiery wygrali 2:1 na wyjeździe (gole Fabian Piasecki i Márk Tamás), natomiast rewanż zakończył się rezultatem 2:0 (gole Patryk Janasik i Víctor García).

W poprzedniej fazie Ararat Erywań wyeliminował węgierski zespół MOL Fehérvár FC z miejscowości Székesfehérvár. Na wyjeździe zremisował 1:1, a u siebie wygrał 2:0.

Pierwszy mecz Śląska Wrocław z Araratem Erywań odbędzie się w Armenii w czwartek 22 lipca o godz. 15:00, a drugi kibice mogą obejrzeć tydzień później. Oba na żywo na antenie stacji Super Polsat!

Aby awansować do fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA, należy przejść przez trzy rundy eliminacyjne i jedną fazę play-off, czyli wygrać cztery dwumecze. Czy polski klub utrzyma formę i jak daleko zajdzie w nowych rozgrywkach?

Terminarz i plan transmisji:
22 lipca, godz. 14:50: Ararat Erywań - Śląsk Wrocław (Super Polsat)
29 lipca, godz. 19:50: Śląsk Wrocław - Ararat Erywań (Super Polsat)

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze