2023-08-11

Festiwal Weselnych Przebojów 2023: Poprawiny w Super Polsat

0

Oglądaj drugi dzień wydarzenia w Mrągowie. Po szaleństwach z najpopularniejszymi przebojami imprez ślubnych czas na kolejną zabawę przy hitach takich artystów jak Don Vasyl, Halina Mlynkova, zespół Classic, Filip Lato, Dziani, Cygańscy Książęta, Elza, InoRos, Daj to głośniej, Andre, Mejk, Kapela Ciupaga czy Krywań. Huczne Poprawiny w Mrągowie 2023 na żywo w sobotę 12 sierpnia od godz. 20:00 w Super Polsat.

Więcej niż folkowe klimaty
Poprawiny w Mrągowie to wyjątkowy koncert drugiego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów. Tego wieczoru do tańca i zabawy telewidzów i mrągowską publiczność porywają żywiołowe cygańskie, słowiańskie i góralskie rytmy, choć nie może zabraknąć także muzyki disco.

Hity do zabawy
Na scenie na żywo takie gwiazdy i twórcy weselnych hitów jak: Don Vasyl, Halina Mlynkova, zespół Classic, Filip Lato, Dziani, Cygańscy Książęta, Elza, InoRos, Daj to głośniej, Andre, Mejk, Kapela Ciupaga czy Krywań.

Prowadzący koncert
W roli prowadzących koncert Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, a jako zagubiony po imprezie pan młody aktor i satyryk Michał Koterski. Organizatorzy: Telewizja POLSAT, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i miasto Mrągowo.

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 na żywo w piątek 11 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT, a od godz. 22:30 w Disco Polo Music i Polo TV.

Festiwal Weselnych Przebojów - Poprawiny w Mrągowie 2023 w sobotę 12 sierpnia od godz. 20:00 w Super Polsat i Disco Polo Music.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat