2022-11-07

„Święty”: Bartosz Żukowski w obsadzie serialu. Kogo gra?

0

Aktor telewizyjny i filmowy, szerokiej widowni znany z roli Waldusia w sitcomie „Świat według Kiepskich”, w serialu „Święty” na antenie Super Polsat. W komedii obyczajowej wciela się w postać Dominika, brata Andrzej Wróbla, granego przez Kazika Mazura. Nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Oglądaj Święty online na polsatboxgo.pl.

Nie tylko Walduś...
Choć Bartosz Żukowski ma na koncie ponad pięćdziesiąt ról na dużym i małym ekranie (m.in. w takich filmach, jak „Drogówka”, „Dom zły” czy „Moje córki krowy”) to najczęściej kojarzony jest właśnie z rolą syna Ferdka Kiepskiego - Waldusia. Teraz swój komediowy talent wykorzystuje także w komedii „Święty”, gdzie zagra zbuntowanego pantoflarza Dominika Wróbla.

Wzmocnienie Klubu Kawalera?
Dominik pojawia się w Uroczysku zupełnie niespodziewanie, zaskakując nawet własnego brata. Trafia akurat na opijanie przystąpienia stylisty Huberta do Klubu Kawalera, w którym rej wodzi Andrzej Wróbel. Niespodziewany gość przyłącza się do świętowania i wkrótce sam nabiera ochoty na członkostwo w Klubie. Jak się okazuje, Dominik uciekł żonie i trójce dzieci, postanowił wyrwać się spod pantofla, zacząć nowe życie i przybrać image buntownika... Niestety, mimo starań i wsparcia członków Klubu oraz Zenka (Tomasz Oświeciński) i Bogny (Olga Szomańska), sprawy nie toczą się po jego myśli. W Uroczysku pojawia się jego małżonka z całą dzieciarnią. Co z tego wyniknie dla bohatera i jego brata?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.