2022-11-04

„Święty”: Prawdziwy twardziel nigdy nie wychodzi z roli

0

Żbikowski szaleje na planie zdjęciowym! Sierżant nie tylko poucza filmowców, ale też przed kamerami daje popis prawdziwej pracy śledczego. Życiem innych mieszkańców Uroczyska wstrząsają miłosne perypetie i uczuciowe dramaty. Kto wyjdzie z nich obronną ręką, a komu będzie potrzeba pomoc samozwańczych ekspertów? Oglądaj odcinki 261, 262, 263 i 264 serialu od 7 do 10 listopada na antenie Super Polsat.

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 261
Do salonu piękności przychodzi znana aktorka, która chce przygotować się przed nagrywaniem scen. Zenek twierdzi, że bez problemu przeprowadzi zabieg. Bogna zastaje ich w niejednoznacznej sytuacji. Robi mężowi awanturę.
W barze odbywa się pożegnanie Michała przed wyjazdem na Karaiby. Zenek na złość Bognie zastępuje go na miejscu kucharza.
Żbikowski na planie zdjęciowym udziela ekipie porad dotyczących kina akcji. Zrezygnowany reżyser nie jest w stanie wyrwać sierżanta z odgrywanej roli. Podczas improwizacji policjant znajduje w bagażniku filmowca narkotyki.
W komendzie Kuba robi Magdzie urodzinową niespodziankę. O rocznicy zdają się pamiętać wszyscy z wyjątkiem jej ukochanego.

„Święty” - odcinek 262
Michał czuje, że Czarna złamała mu serce. Chce wymierzyć sprawiedliwość jej szefowi, ale wtedy słyszy kobiecy głos z korytarza...
Ksiądz Marek stara się wpłynąć na Lucjana, który przeżywa kryzys wiary. Jednak spokojna rozmowa nie przynosi rezultatów. Interweniuje gospodyni, ale jej ingerencja jeszcze pogarsza atmosferę na plebanii.
Magda opowiada Laurze o poświęceniu Bartosza. Lekarka zwierza się, że udziela porad w gazecie organisty. Kobiety wspólnie zastanawiają się, co odpisać Monice. Tymczasem ta pomaga Białachowi w barze. Próbuje delikatnie wypytać o jego sytuację z Laurą.
Hubert chce wstąpić do Klubu Kawalera. Tajne głosowanie decyduje o jego członkostwie. Świętowanie przerywa panom Dominik, który szuka Wróbla.

„Święty” - odcinek 263
Laura jest zrezygnowana po przeczytaniu wiadomości od Moniki. Postanawia pokazać Mikołajowi, że również potrafi być spontaniczna. Angażuje w swój plan Kordasa.
Tamara większość swojego czasu poświęca Marcinowi. Myśli, że ten chce rozwijać ich związek. Gdy odkrywa prawdziwe intencje chłopaka, jest zaskoczona.
Józek zaprasza Luizę na wspólne wyjście po pracy. Dziewczyna jest przekonana, że to spotkanie w większym gronie. Odkrywa jednak intencje Józka i wraca do domu zdenerwowana.
Wróbel przygotowuje Dominika na konfrontację z jego żoną, Aldoną. Pomagają mu Hubert, Zenek i Bogna. Pomimo wcześniejszych prób Dominik szybko traci odwagę na widok ukochanej.

„Święty” - odcinek 264
Wróbel ma zaopiekować się dziećmi brata. Okazuje się to większym wyzwaniem, niż przypuszczał. Próbuje podrzucić małych podopiecznych gospodyni, jednak bezskutecznie. Szansa nadarza się, gdy mężczyzna spotyka Żbikowskiego. Dzieci spędzają dzień na posterunku pod opieką sierżanta.
Zenek ma dość sprzedawania kosmetyków w salonie. Uważa, że powinien zająć się gotowaniem. Bogna chce zapobiec jego pracy w barze. Dzwoni do sanepidu. Niefortunnie spisek obraca się przeciwko niej.
Magdzie nie do końca podoba się przemiana Bartosza. Gdy zwierza się z tego Laurze, dzwoni jej ukochany. Kobieta, zaniepokojona jego głosem, szybko wraca do domu. Przestaje się martwić, widząc powód, dla którego ją wezwał.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze