2022-09-07

Szósty sezon serialu „Święty” od 14 września w Super Polsat

0

Nowe odcinki komediowej produkcji od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Premiera szóstego sezonu w Super Polsat w środę 14 września. Akcja serialu „Święty” rozgrywa się w podwrocławskim Uroczysku, a zbiorowym bohaterem jest barwna lokalna społeczność. W rolach głównych między innymi Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Anna Iberszer raz Rafał Cieszyński, który dołączył do obsady.

Premierowe wątki i nowe postacie
W szóstym sezonie komediowej produkcji widzowie mogą liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji, miłosne perypetie, miejscowe intrygi oraz zabawne sytuacje. Pojawiają się także nowe postacie i znane twarze, a wśród nich Rafał Cieszyński w roli Adriana - licealnej miłości Doktor Laury. Jego przyjazd burzy spokój tytułowego bohatera, sołtysa Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski), którzy staj się zazdrosny o narzeczoną, Laurę (Anna Iberszer).

Kandydat na ojca roku
Tymczasem Krzysztof Kordas (Michał Milowicz), zdradzony, okradziony i porzucony przez młodą żonę w finale piątego sezonu, teraz postanawia zostać ojcem roku i nadrobić stracony czas, zacieśniając więź z córkami i wdrażając je w rodzinny biznes. W rezultacie Luiza (Klaudia Sokołowska) i Tamara (Kaja Walden) muszą przeprowadzić się do Uroczyska i rozpocząć pracę w przetwórni.

Nowe rozdanie na komendzie
Na posterunku policji nadchodzi czas zmian. Podkomisarz Skóra (Joanna Kupińska) po przeszkoleniu podwładnych sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski), Magdy (Elżbieta Trzaskoś) i Kuby (Mateusz Dymidziuk), podejmuje decyzje personalne. Prywatnie Kubę czeka gorący romans, natomiast Magda ma nadzieję, że po zdemaskowaniu Arlety w jej związku z Bartoszem (Maciej Brzoska) zapanuje miłosna sielanka.

Zaskakujący zwrot akcji
Duże zmiany także na parafii, choć Ksiądz Wojtala (Sasza Reznikow), Ksiądz Marek (Przemysław Cypryański), Jolanta (Jolanta Niedźwiecka) i Organista Lucjan (Mariusz Gagatek), pochłonięci codziennymi sprawami niczego się nie spodziewają...

Co u pozostałych bohaterów?
Do Uroczyska wraca Michał (Mariusz Dzyruk), który z powodu choroby morskiej musiał zrezygnować z rejsu na Karaibach i teraz usycha z tęsknoty za Czarną (Pamela Płachtij). Zenek (Tomasz Oświeciński) i Bogna (Olga Szomańska) zakładają salon piękności, w którym chcą zatrudnić francuskiego stylistę. Wróbel (Kazik Mazur) usiłuje realizować kolejne pomysły na zdobycie pieniędzy i drugiej połówki.

Zobacz, co o nowym sezonie serialu „Święty” mówią aktorzy:

„Święty” - odcinek 233:
Po ekscesach związanych z Julią, Kordas postanawia poświęcać więcej czasu córkom. Jego entuzjazm nie do końca podoba się Tamarze i Luizie. Mieszkanie dziewczyn we Wrocławiu zostaje sprzedane, a one wprowadzają się do rodzinnego domu w Uroczysku. Michał, zmuszony do przerwania rejsu na Karaibach, wraca do pracy w barze, ale nieustannie dręczy go tęsknota za Czarną. Spokój w związku Białacha burzy niespodziewany przybysz z Niemiec, Adrian. Żbikowski przy rutynowej kontroli zauważa, że mężczyzna ma na telefonie zdjęcie Laury. Zaniepokojony Mikołaj wypytuje o to lekarkę. Okazuje się, że Adrian to jej znajomy z licealnych lat. Tymczasem na komisariacie wciąż przebywa Skóra. Przeprowadza szkolenie dla policjantów.

„Święty” - odcinek 234:
Spotkanie z Adrianem sprawia, że Mikołaj staje się zazdrosny o Laurę. Sytuacji nie ułatwiają mu mieszkańcy Uroczyska, skwapliwie informujący go o wszelkich swoich obserwacjach i podejrzeniach oraz z lubością snujący na głos domysły i refleksje na temat kłopotów w jego związku. Na domiar złego dowiaduje się, że ktoś widział przez okno roznegliżowanego Adriana w domu Laury i zastaje go tam paradującego w samym ręczniku. Białach jest coraz bardziej zirytowany ciągłą obecnością Adriana w Uroczysku. Tymczasem Wróbel poszukuje pięknej, dobrej i mądrej kobiety, a Luiza i Tamara zaczynają odkrywać uroki życia na wsi. Kordasówny nie cieszą się zbyt długo sielanką, bo ojciec planuje dla nich listę wspólnych zajęć. Siostry postanawiają znaleźć mu drugą połówkę, by to na nią przeniósł swoją uwagę. Luiza wyszukuje idealną kandydatkę i organizuje randkę w ciemno. Kordas godzi się dla świętego spokoju, ale przy pierwszej okazji organizuje sobie zastępstwo!

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze