2022-07-07

„Backdoor. Wyjście awaryjne” - odcinek 6: Orgazm w nosie

0

Humor bez tabu! Oglądaj serial komediowy w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat. Jeśli lunch to tylko z szefem? A jeśli tak, to koniecznie w lokalu, który w menu ma całą rodzinę zwłok w sosie. To i tak lepsze, niż partner, który twierdzi, że pasjonuje go aromaterpia.... Co jeszcze wydarzyło się w szóstym odcinku serialu „Backdoor. Wyjście awaryjne”?

Ani chwili wytchnienia
Ci natrętni fani... nigdy nie dają spokoju. No ale jeśli ktoś występował w „Krejzolach i Krejzolkach” to wiadomo, że nawet lunch ciężko jest zjeść na mieście w ciszy i spokoju. W czy to możliwe, żeby ktoś nie znał Wiki?!

Peruwiańskie węże mocy
Jeśli znasz szefa kuchni w ekskluzywnej restauracji, to randka chyba nie może pójść źle? Szczególnie jeśli szef Rupert odbywa egzotyczne kulinarne podróże, by przywracać ludziom dawne receptury na peruwiańskie węże mocy i tajemniczy boliwijski napar z liści koki. Orgazm w nosie, niebo w gębie!

Historia leczenia
Kamienie nerkowe, wypadnięcie dysku, amputacja nogi, ból pleców, ciąża, żółtaczka... zanim człowiek doczeka się na swój numerek w kolejce do lekarza, na szpitalnym korytarzu może przeżyć całą masę zdrowotnych przygód. A nawet znaleźć drugą połówkę!

Co jeszcze wydarzyło się w szóstym odcinku serialu?

„Backdoor. Wyjście awaryjne” w czwartek o godz. 23:05 w Super Polsat.

Komentarze