2021-11-19

„Akademik”: Pierwsza randka, talent Andżeli i wielkie porządki

0

Oglądaj odcinki 25, 26, 27 i 28 od 22 do 25 listopada na antenie Super Polsat. Andżelika w końcu daje szansę Zdzichowi. Weronika próbuje wywołać zazdrość u Rogera. Michał wdaje się w romans i... wylatuje z uczelni!

Oglądaj Akademik online na polsatgo.pl.

„Akademik” - odcinek 25: Randka
Zdzich dostaje od Andżeliki szansę. Może zaprosić ją na jedną randkę. Weronika doradza mu, żeby zabrał dziewczynę do restauracji na romantyczną kolację w półmroku. Podczas miłego wieczoru do Zdzicha wracają jednak traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, związane z zamknięciem w ciemnej piwnicy. Ranka kończy się katastrofą, ale Andżela po poznaniu prawdy docenia poświęcenie chłopaka.

„Akademik” - Odcinek 26: Nowy właściciel klubu?
Pomimo wcześniejszych deklaracji Andżelika jednak nie chce być ze Zdzichem. Weronika najpierw nakłania ją, żeby jak najszybciej powiedziała chłopakowi prawdę, po czym bierze sprawy w swoje ręce. Do Michała przyjeżdżają koledzy. Widząc jak świetnie radzą sobie w życiu, chłopak okłamuje ich, że jest właścicielem klubu Rogera.

„Akademik” - odcinek 27: Flirt w klubie
Andżelika jest zirytowana, że Zdzich ani na chwilę nie zostawia jej samej. Weronika flirtuje z barmanem w klubie, żeby wywołać zazdrość u Rogera. Michał bierze udział w konkursie na najlepszego wykładowcę. W związku z tym jego podejście do studentów zmienia się diametralnie z dnia na dzień.

„Akademik” - odcinek 28: Talenty
Weronika, zniecierpliwiona panującym w pokoju dziewcząt bałaganem, usiłuje zmusić Lenę do sprzątania. Andżelika chce, żeby Zdzich nauczył ja grać na gitarze. Okazuje się, że dziewczyna ma raczej wątpliwy talent, a jej ćwiczenia mocno uprzykrzają życie współlokatorom. Michał wdaje się w romans ze studentką. Dowiaduje się o tym profesor Żak. W rezultacie chłopak zostaje usunięty z uczelni!

Akademik od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze