2021-11-12

„Akademik”: Nieudane urodziny, załamanie Leny i półnagi Zdzich

0

Oglądaj odcinki 21, 22, 23 i 24 od 15 do 18 listopada na antenie Super Polsat. Zdzich wyprowadza się z Akademika. Lena wpada w depresję, po czym zakochuje się w swoim wybawcy. Nowy, szokujący obiekt westchnień znajduje też Weronika.

Oglądaj Akademik online na polsatgo.pl.

„Akademik” - odcinek 21: Pierścionek
Lena znajduje w sejfie samorządu studenckiego pierścionek. Jest przekonana, że Olek chce się jej oświadczyć. Na zajęciach Michała wszechwiedzący student uparcie wytyka mu błędy. Świeżo upieczony wykładowca za wszelką cenę próbuje pozbyć się irytującego słuchacza. Weronika przyłapuje Zdzicha w niezręcznej sytuacji. Podejrzewa, że chłopak jest uzależniony od pornografii.

„Akademik” - Odcinek 22: Urodziny
Przyjaciele przygotowali dla Leny urodzinową imprezę-niespodziankę. Dziewczyna nie zjawia się jednak na przyjęciu. Samotnie zapija smutki po rozstaniu z Olkiem. Zdzich tymczasem wpada na kolejny pomysł zbliżenia się do Andżeli. Znowu jednak osiąga efekt odwrotny od zamierzonego. Kiedy dziewczyna dowiaduje się, że jej współlokator tylko udaje chorobę, robi mu awanturę. Załamany Zdzich postanawia opuścić akademik.

„Akademik” - odcinek 23: List
Zdzich udaje, że nie mieszka już w akademiku. Tak naprawdę jednak ukrywa się przed Andżeliką w innych pokojach. Dziewczyna w poczuciu winy pisze do niego list. Odczytuje współlokatorom swoje wyznanie, nie widząc, że Zdzich wszystko słyszy.
Michał próbuje wyciągnąć Lenę z depresji. Zaprasza ją do klubu. Po kilku głębszych między tą dwójką zaczyna iskrzyć. A przynajmniej tak wydaje się Lenie...
Roger zatrudnia Weronikę w swoim klubie. Personel niechętnie przyjmuje nową kierowniczkę sali. Weronika urządza wieczór zapoznawczy, chcąc zaskarbić sobie przyjaźń współpracowników. Ostatecznie jednak obraża się i... wszystkich zwalnia.

„Akademik” - odcinek 24: Goły Zdzisiek
Roger postanawia zakpić ze Zdzicha. Doradza mu, że powinien zacząć ćwiczyć ubrany tylko w spodenki, żeby gołą klatą zaimponować Andżelice. Nieoczekiwanie półnagi współlokator wywołuje pożądanie u... Weroniki!
Michał zjada omlet przygotowany przez Zdzicha. Danie powoduje u niego kłopoty żołądkowe, które mocno zagęszczają atmosferę na prowadzonych przez Michała zajęciach. Doktorant zrzuca winę na jednego ze studentów, proponując mu zaliczenie w zamian za dyskrecję.

Akademik od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze