2021-10-07

„Akademik”: Witamy w nowej, studenckiej rzeczywistości!

0

Oglądaj odcinki 1, 2, 3 i 4 od 11 do 14 października na antenie Super Polsat. Na czym upływa czas trójce chłopaków i trójce dziewczyn, którzy zostali zakwaterowani w domu studenckim? Co najczęściej zaprząta im głowy? Na jakie pomysły wpadają bohaterowie w serialu „Akademik”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Akademik online na polsatgo.pl.

„Akademik” - odcinek 1: Przeprowadzka
Trzech chłopaków: Zdzisław, Roger i Michał wprowadza się do akademika. Trafiają do dwupokojowego mieszkania, gdzie w jednym z pokoi mieszkają już trzy dziewczyny: Andżelika, Lena i Weronika. Od początku między dziewczynami i chłopakami iskrzy.
Zdzisław wchodzi do łazienki, gdy Andżelika się kąpie, wywołując u niej przerażenie. Michał podejrzewa, że przespał się po pijaku z Leną, a Roger w chamski sposób próbuje uwieść Weronikę, co źle się dla niego kończy...

„Akademik” - odcinek 2: Zemsta
Zdzich próbuje powiedzieć Andżelice o swoim uczuciu do niej, ale nie potrafi się przełamać. Ta podejrzewa, że chłopak jest gejem.
Lena zbiera składki na samorząd studencki. Nie idzie jej to najlepiej, ale pomoc oferuje jej Michał, który ucieka się do fortelu.
Roger zaprasza Weronikę na romantyczną kolację. W tle przewija się temat „zemsty” i środków przeczyszczających za film Weroniki, który umieściła w sieci.

„Akademik” - odcinek 3: Prace społeczne
Lena zaskakuje współlokatorów wezwaniem na prace społeczne - studenci muszą wysprzątać cały akademik i umyć okna. Roger demonstracyjnie odmawia. Zdzich, pracując w parze z Andżeliką, nie może zapanować nad podnieceniem na jej widok, przez co wplątuje się w niezręczną sytuację z kierowniczką.
Weronika i Michał podczas sprzątania znajdują za kaloryferem działkę marihuany. Weronika zaczyna podejrzewać Michała o zamiłowanie do tego rodzaju rozrywki. Lena i Weronika podstępem zmuszają Rogera do udziału w pracach społecznych. Zdzich, dzięki biegłości w karate, ratuje Andżelikę z opresji.

„Akademik” - odcinek 4: Kanapka
Michał ma sny erotyczne. Po przebudzeniu uświadamia sobie, że są one skutkiem dwumiesięcznej abstynencji po rozstaniu z dziewczyną i postanawia jak najszybciej temu zaradzić.
Andżelika prosi Zdzicha o przysługę: ma udawać jej chłopaka, żeby spławić niechcianego adoratora. Zdzich zgadza się i planuje wykorzystać tę okazję na własną korzyść.
Roger nie ustaje w próbach zaciągnięcia Weroniki do łóżka. Gdy zwykłe próby umówienia się na randkę zawodzą, ucieka się do podstępu.

Akademik od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze