2021-10-06

Serial „Akademik” od 11 października w Super Polsat

0

Produkcja o barwnym życiu studentów od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Gorące relacje damsko-męskie oraz chłodne relacje rodzinne. Rozterki osób pochodzących z prowincji, ambicja, kariera, prawdziwa przyjaźń oraz męska i damska solidarność. Co jeszcze dzieje się w koedukacyjnym domu studenckim? „Akademik” od 11 października na antenie kanału Super Polsat.

Oglądaj Akademik online na polsatgo.pl.

Sześć różnych charakterów
Serial przedstawia losy studentów mieszkających w koedukacyjnym akademiku. Trzej chłopcy - Zdzich (Jan Kardasiński), Roger (Szymon Majchrzak) i Michał (Konrad Stein) zostają ulokowani w pokoju w mieszkaniu, w którym są już zameldowane trzy atrakcyjne dziewczyny - Weronika (Adrianna Izydorczyk), Lena (Aleksandra Kądziołka) i Andżelika (Karina Rezner). Kiedy w jednym miejscu zderza się sześć różnych charakterów, można spodziewać się mieszanki wybuchowej wydarzeń.

Droga ku dorosłości
Grupa wspólnie dociera się, niejednokrotnie kłóci, ale też uczy się akceptować dzielące ich różnice, a jednocześnie wszyscy świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Bohaterowie zaprzyjaźniają się ze sobą, wspólnie przeżywają rozterki miłosne, wspierając się w trudnych chwilach, ale też często robią sobie niezłe psikusy. Oprócz studiowania znajdują czas na imprezy, działalność studencką i dodatkową pracę. Każdy z nich idzie własną drogą ku dorosłości.

Pomysłowość, która nie ma granic
Perypetie bohaterów to połączenie prawdziwych problemów z komicznymi wypadkami, które najczęściej sami na siebie ściągają, albo po prostu są ofiarami fatalnych nieporozumień. Kolejne odcinki serialu pokazują, że nigdy nie możemy być pewni, na co wpadną pomysłowi chłopcy, czy jaką kolejną intrygę uknują dziewczyny.

Poszukiwanie prawdziwej miłości
Jak każdy młody człowiek również mieszkańcy serialowego akademika szukają prawdziwej miłości, która okazuje się czekać tuż za rogiem, lub za drzwiami sąsiedniego pokoju. Niektórym z nich udaje się znaleźć drugą połówkę, a inni ciągle jej poszukują dzieląc się swoimi tęsknotami ze współlokatorami. Czas studiów to też ostatnia szansa na bezkarne popełnianie błędów i rozeznanie życiowej drogi. Życie w akademiku i zawiązane w nim relacje pozostaną w pamięci bohaterów na całe życie.

Głównym reżyserem serialu jest Radosław Dunaszewski, a producentem firma Polot Media (dawniej Tako Media). W obsadzie, obok grona młodych, utalentowanych aktorów, m.in. Dariusz Kordek i Rafał Rutkowski.

  

Akademik od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Telewizji SUPER POLSAT.

Komentarze