2021-08-04

Mecz Wisła Kraków - SSC Napoli na żywo w Super Polsat

0

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów piłkarskich świętuje swoje 115. urodziny. Jednym z punktów obchodów jubileuszu Białej Gwiazdy jest towarzyskie spotkanie z SSC Napoli, czołowym klubem włoskiej Serie A i rozgrywek europejskich. W przeszłości barw „Azzurich” bronił legendarny Diego Maradona, a obecnie sercem i mózgiem drużyny jest Piotr Zieliński. Mecz Wisła Kraków - SSC Napoli w środę 4 sierpnia o godz. 17:50 w Super Polsat.

Obchody 115-lecia Wisły Kraków trwają od czerwca, a jednym z ich punktów kulminacyjnych jest mecz z SSC Napoli, dwukrotnym mistrzem Włoch, sześciokrotnym triumfatorem Coppa Italia oraz regularnym uczestnikiem Ligi Mistrzów czy Ligi Europy UEFA. Polscy kibice rzadko mogą oglądać drużyny tego pokroju na krajowych boiskach, a jeszcze rzadziej czołowymi postaciami takich zespołów są Polacy. W środę 4 sierpnia spełnione zostaną wszystkie te warunki, bo na stadionie imienia Henryka Reymana, trzynastokrotny mistrz kraju podejmie drużynę z Neapolu z Piotrem Zielińskim w składzie.

Początek transmisji meczu Wisła Kraków - SSC Napoli zaplanowano na godz. 17:50. W roli komentatorów Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan, były piłkarz Wisły Kraków stale współpracujący z Polsat Sport.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze